להצטרפות ולהשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

מידע על תמיר פישמן – בית השקעות

תמיר פישמן – בית השקעות

בית ההשקעות שהוקם בשנת 1997 על ידי אלדד תמיר ודני פישמן, החל אומנם כבית השקעות קטן, אולם צמח עם השנים והפך לשחקן משמעותי בשוק הפיננסי בישראל, ולאחרונה צירף "שחקני חיזוק" משמעותיים בניצוחו של מר יונל כהן (לשעבר מנכ"ל מגדל חברה לביטוח).

תחומי הפעילות של תמיר פישמן בית השקעות

המוצרים שמציעה חברת תמיר פישמן בית השקעות ללקוחותיה רואים ערך עליון במיקסום תועלת הלקוח מהם, במטרה ליצור עבורו סל מוצרים איכותי, העונה לצרכיו באופן מלא. המוצרים המנוהלים על ידי תמיר פישמן בית השקעות הם: ניהול תיקי השקעות ללקוחות פרטיים ועסקיים, תמיר פישמן קרנות השתלמות, תמיר פישמן קופות גמל, קרנות השתלמות וקופות גמל בניהול אישי, ניהול קרנות נאמנות, חיתום, ניהול מיזוגים ורכישות, ניהול קרנות הון סיכון, קרנות גידור, ברוקראז' בניירות ערך זרים, בעלות על קרן הון פרטית (Tamir Fishman Ventures), בנקאות פרטית בחו"ל וניהול תוכנית הטבה מבוססת מניות.

השותפות העסקית בין תמיר פישמן בית השקעות ובין RBC

בין השותפים העסקיים המשמעותיים של תמיר פישמן בית השקעות מצוי הבנק הקנדי המוביל RBC Capital Markets, אחד מעשרת הבנקים הגדולים בעולם, המהווה במקרה זה גם אחת אחד מבעלי המניות העיקריים של תמיר פישמן בית השקעות. שותפות זו מאפשרת ללקוחות החברה לפתוח חשבון זר ב RBC, בכך לפעול ולהשקיע בחופשיות בשוק הבינלאומי, ולהיחשף לפעילות בינלאומית בצורה מאסיבית.

תמיר פישמן קרנות השתלמות

תמיר פישמן קרנות השתלמות היא גוף פרטי המתמחה בניהול קרנות השתלמות. בדומה לחברות בת אחרות, גם תמיר פישמן קרנות השתלמות היא חברת בת של תמיר פישמן בית השקעות. בין לקוחותיה של תמיר פישמן קרנות השתלמות אפשר למצוא לקוחות פרטיים, עובדים שכירים המועסקים באחת החברות העמיתות בקרנות ההשתלמות, וכן לקוחות ממגזר העצמאים וחברות בעלות קופה משותפת לפיצויים.

על פי העקרונות המנחים של תמיר פישמן קרנות השתלמות, ניהול קרנות ההשתלמות מבוצע כתיק השקעות לכל דבר, השונה מקרן לקרן ומאפשר ללקוחות לבחור את קרן ההשתלמות המתאימה לרמת הסיכון בה הם מעוניינים. כמובן שעל פי עצת המומחים של תמיר פישמן קרנות השתלמות, אין לבחור את קרן ההשתלמות על פי התשואה שלה בלבד, כי אם על פני נתוני ההשקעה של קרן ההשתלמות המתפרסמים בדפי המידע שלה ובאתר האינטרנט של תמיר פישמן קרנות השתלמות . www.tamirfishman.co.il

ברשימת הקרנות של תמיר פישמן קרנות השתלמות אפשר למצוא קרנות השתלמות אג"ח, אג"ח מדינה, קרן שקלית לטווח קצר וקרן השתלמות המבוססת על מניות בישראל ובחו"ל.

תמיר פישמן קופות גמל

תמיר פישמן קופות גמל גם היא חברת בת של תמיר פישמן בית השקעות, רק שחברת תמיר פישמן קופות גמל עוסקת בכל הקשור לקופות גמל בלבד וניהול תיקי ההשקעות הכרוכים בהן. ברשימת המוצרים של תמיר פישמן קופות גמל אפשר למצוא קופת גמל כללית, IRA, קופת גמל מבוססת אג"ח ואג"ח מדינה, וכמובן – קופת גמל שקלית קצרה ולמולה – קופת גמל מנייתית המבוססת על מניות בישראל ובחו"ל.

עם לקוחותיהם של תמיר פישמן קופות גמל נמנים שכירים ועצמאים, וחברות גדולות בישראל (בזק, בנק לאומי, צ'קפויינט, נייס) המחפשים להשקיע את כספם בצורה חכמה. תמיר פישמן קופות גמל מעסיקים את אנשי המקצוע המתקדמים ביותר, המספקים ייעוץ איכותי ללקוחות אודות דרכי ההשקעה האיכותיות יותר בקופות הגמל. החיבור של תמיר פישמן קופות גמל עם מקצועי חברת RBC מאפשר ללקוחות החברה ליהנות משירותי צוות המחקר של הבנק הגדול, ולהיטיב את השקעותיהם ויכולותיהם הפיננסיות באופן משמעותי.

מאמר מידע על תמיר פישמן בית השקעות

בית ההשקעות מנהל נכסים בהיקף של כ 16 מיליארד שקל (2015), ומעסיק כ 100 עובדים.

להצטרפות ולהשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

משרדי תמיר פישמן השקעות בע"מ שוכנים ברחוב הברזל 38 רמת החייל תל אביב.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.