אלטשולר שחם בית השקעותראשי

אלטשולר שחם בית השקעות

בית ההשקעות אלטשולר שחם נוסד בשנת 1990 על ידי גלעד אלטשולר וקלמן שחם. לימים החליף את קלמן בניהול החברה בנו, רון שחם וכעת הוא מנכ"ל משותף יחד עם גלעד אלטשולר.

כיום עובדים בבית השקעות כ- 200 עובדים בששת המחלקות המקצועיות המחולקות לפי המוצרים הבאים: תיקי השקעות, גמל והשתלמות, פנסיה, קרנות נאמנות ,פתרונות מימון לעסקים ולאחרונה נוספה גם חטיבת הביטוח וחיסכון. ההיקף הכולל של הכספים אותו הם מנהלים עומד על כ- 66 מיליארד ש"ח (2015).

ניהול התיקים באלטשולר ניתן לאלפי לקוחות בניהם גופים מוסדיים, חברות ואנשים פרטיים. לפי פילוספיית ההשקעה של אלטשולר שחם, הלקוח הוא במרכז והוא זה שיבחר את מסלול ההשקעה שמתאים לו. העקרונות שמנחים את אלטשולר שחם בניהול תיקים הם: השקעה לטווח ארוך הכוללת מינימום פעולות קניה ומכירה, הקצאת צוות קבוע ואיכותי לאורך זמן, פיזור נכסים בחו"ל והתמקדות ביכולת נזילות גבוהה של התיק.

i פנסיה - עושה לך סדר בחיים | המרכז להשוואת קופות גמל, השוואת קרנות השתלמות, השוואת בתי השקעות, תכנון פנסיוני, תכנון לפרישה ועוד
2016-04-03T21:47:18+03:00
בית ההשקעות אלטשולר שחם נוסד בשנת 1990 על ידי גלעד אלטשולר וקלמן שחם. לימים החליף את קלמן בניהול החברה בנו, רון שחם וכעת הוא מנכ"ל משותף יחד עם גלעד אלטשולר. כיום עובדים בבית השקעות כ- 200 עובדים בששת המחלקות המקצועיות המחולקות לפי המוצרים הבאים: תיקי השקעות, גמל והשתלמות, פנסיה, קרנות נאמנות ,פתרונות מימון לעסקים ולאחרונה נוספה גם חטיבת הביטוח וחיסכון. ההיקף הכולל של הכספים אותו הם מנהלים עומד על כ- 66 מיליארד ש"ח (2015). ניהול התיקים באלטשולר ניתן לאלפי לקוחות בניהם גופים מוסדיים, חברות ואנשים פרטיים. לפי פילוספיית ההשקעה של אלטשולר שחם, הלקוח הוא במרכז והוא זה שיבחר את מסלול ההשקעה שמתאים לו. העקרונות שמנחים את אלטשולר שחם בניהול תיקים הם: השקעה לטווח ארוך הכוללת מינימום פעולות קניה ומכירה, הקצאת צוות קבוע ואיכותי לאורך זמן, פיזור נכסים בחו"ל והתמקדות ביכולת נזילות גבוהה של התיק.