דף הבית » חברת הביטוח מגדל

חברת מגדל הוקמה בשנת 1934 על ידי ד"ר משה ארהרד בשיתוף חברת ג'נרלי האיטלקית וכיום היא בין חברות הביטוח הגדולות בארץ אשר נותנת שירותים ליותר מ1.7 מיליון לקוחותיה.

מגדל נשלטת על ידי איש הביטוח שלמה אליהו אשר רכש כ- 70% ממניות החברה ב-2012. חברת מגדל חולשת על שלושה תחומים עיקריים שהם פנסיה וחסכון, פתרונות ביטוח והשקעות ופיננסים.

בתחום הפנסיה והחיסכון למגדל מוצרים שונים ומגוונים כגון: ביטוח חיים עם חיסכון (מוצר שהחליף את ביטוח המנהלים), קרנות פנסיה, אשר מגדל מנהלת את הקרן השנייה בגדלה בארץ, קופות גמל וקרנות השתלמות. למגדל גם מחלקה חדשה המסייעת לפורשים לתכנן את כספם לפני יציאה לגמלאות, תכנון המס, דאגה לשארים ענייני ירושה ועוד. 

בתחום הביטוח מגדל מציעה מניפה של פתרונות ומוצרים ביטוחיים לכל שלב ומצב בחיים. המוצרים הביטוחיים כוללים: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעות לחו"ל. וכן ביטוחים לרכוש כגון ביטוחי דירה, רכב, משכנתה ועסקים.

גם בתחום ההשקעות מגדל פעילה כבר משנת 1965 ומנהלת כיום (2016) כ- 37 מיליארד ש"ח ומציעה מגוון של מוצרים החל בקרנות נאמנות וניהול תיקי השקעות דרך פתיחת חשבון לניהול עצמאי בניירות ערך וכלה במחלקת חיתום אשר מפיצה לגופים מוסדיים ניירות ערך ואג"ח בעת הנפקה ראשונה לציבור או בעת גיוס חוב על ידי אחת החברות הציבוריות.

למגדל גם קרן גידור אשר מנהלת את כספי המשקיעים תוך כדי ניצול פערים ועיוותי ארביטראז' הנוצרים בשוק וכן מניות הנסחרות מתחת לשווי ההוגן שלהן וקימת הזדמנות לייצר רווח הון.

בבעלת מגדל גם סוכנויות ביטוח פנסיונית וניהול הסדרים פנסיונים וכך למעשה יחד עם 2600 הסוכנים מגדל מצליחה למצות את הפוטנציאל שלה בהיותה חברת ביטוח המספקת מענה מקיף ללקוחות (כ 2 מיליון) בכל שלבי החיים וכן היכולת לתת פתרונות להשקעות שונות מגוונות.

סגור לתגובות.