מחפש קרן פנסיה המתאימה לצרכיך?

מעוניין להשוות בין קרנות הפנסיה השונות בישראל?

אנחנו יכולים לסייע לך!

מידע על פנסיה נט משרד האוצר -Pensianet

i פנסיה הינו אתר מוביל בישראל למידע בתחום קופות הגמל, קרנות השתלמות ותכנון פנסיוני. באמצעותינו תוכלו לקבל תכנון פנסיוני מקיף, מקצועי ובחינה כללית של תיק החיסכון הפנסיוני שלך.

פנסיה נט או פנסיהנט pensianet הינה מערכת של משרד האוצר להשוואת קרנות פנסיה בישראל. באמצעות מערכת פנסיה נט pensianet ניתן לבצע השוואת קרנות פנסיה שונות על פי פרמטרים שונים וכן ניתן לבצע השוואת קרנות פנסיה אל מול מדדי שוק רלוונטיים. מערכת פנסיה נט / פנסיהנט היא כלי חשוב מאוד שמאפשר לנו להתמודד עם הבחירה בין קרנות הפנסיה השונות ולקחת אחריות על הפנסיה שלנו. בעזרת מערכת פנסיה נט pensianet נוכל לבצע השוואת קרנות פנסיה לבחור את קרן הפנסיה הטובה ביותר עבורינו.

עתידנו הכלכלי כיום, מעמיד אותנו בפני אחת ההחלטות החשובות ביותר והיא בחירת קרן פנסיה לטווח הארוך כאשר בשוק ישנם מתחרים נוספים באפיק זה והם קופות הגמל וביטוחי מנהלים.

בנוסף, האוצר העמיד לרשות אזרחי ישראל מערכות נוספות שנקראות גמלנט והתשלמות נט ותפקידיהן דומה למערכת פנסיה נט.

השוואת קרנות פנסיה באמצעות מערכת פנסיה נט pensianet ובחירת קרן הפנסיה הטובה ביותר עבורנו, יכולה לתת לנו פנסיה מכובדת כאשר נפרוש לפנסיה ולשמור על רמת חיים שהורגלנו אליה. בנוסף, קרן פנסיה מעניקה לנו כיסוי ביטוחי בפני מוות או אבדן כושר עבודה. בבואנו לבחור מוצר פנסיוני כל שהוא בעזרת פסניהנט pensianet עלינו קודם כל להתאים אותו לצרכינו שכן לכל אחד מצב משפחתי שונה (רווק, נשוי, גרוש, אלמן וכו') נכסים (שיכולים להוות הכנסה נוספת בעת הפרישה, ירושות ועוד) לעומת הכנסה מקרן פנסיה בלבד. על החוסך בקרן פנסיה לבדוק בעזרת פנסיה נט מהם הכיסויים שיש לו ולמשפחתו במקרי מוות או אבדן כושר עבודה, מה ההכנסה שירצה לקבל בעת הפרישה והכי חשוב בדיקת כל החסכונות לפנסיה שברשותו (קופות גמל, קרנות השתלמות וכו') ביטוח משכנתא, מהו הסכום לו יהא זכאי מביטוח לאומי בעת פרישתו וכו'.

כאמור לאחר כל הבדיקות השלב הבא יהא בחירת הקרן הפנסיה וגם שם עלינו לבדוק מספר נקודות עקריות כמו וזאת נוכל לעשות באמצעות מערכת פנסיה נט (פנסיהנט): מה תחום ניהול ההשקעות של אותה קרן פנסיה? ומה התשואה שהשיגה החברה המנהלת את ההשקעות בקרן? מה תחום ניהול הסיכונים הביטוחיים של אותה הקרן? כמה דמי ניהול הם גובים (מהצבירה ומהפרמיה השוטפת)? מהי רמת השירות שהם מעניקים ללקוחות? (טיפול בתביעות זקנה, נכות או שאירים) מתן מענה שוטף לפניות (מענה מקצועי לשאלות, טיפול יעיל במשיכת כספים) מעקב אחר ההפקדות (דוחות הנשלחים אחת לתקופה למבוטח) ולא פחות חשוב זמינות המידע ללקוח.

אחת הנקודות החשובות ביותר לבדיקה באמצעות מערכת פנסיה נט pensianet היא התשואה. במערכת פנסיהנט pensianet תוכלו למצוא תשואות של קרנות שונות ולהשוות ביניהן. אך כאמור התשואה אינה המרכיב העיקרי בבחירת קרן הפנסיה באמצעות פנסיה נט pensianet שכן ישנם עוד מספר שיקולים שעליך לקחת בחשבון כמו –בדיקה האם הקרן נמצאת בעודף או בגרעון הווה אומר כיצד מנהלת הקרן את הסיכונים (מניעת סיכונים משמע הקשחת תנאי קבלת עמיתים לקרן על מנת להקטין סיכונים לתביעות תשלום של מבוטחים) זאת כאמור פועל לטובת המבוטח. דבר נוסף שעליך לבדוק באמצעות פנסיהנט pensianet זה את התשואה שמחושבת אחת לחודש וכוללת בתוכה את ניהול הסיכונים בנושא מוות או אבדן כושר עבודה של המבוטחים, מכאן שעודף בתשואה זו יחולק לעמיתים וייתכן שיגרום להגדלת הכנסתם החודשית מקרן הפנסיה.

מעוניינים לעשות סדר בחסכון הפנסיוני שלכם? רוצים לדאוג לעתידכם הכלכלי? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיעה בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לתאם פגישה חינם עם גורם מקצועי בתחום.

זכרו, תכנון פנסיוני יבטיח את העתיד הכלכלי שלכם ושל משפחתכם.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

ביטויים קשורים : פנסיה נט משרד האוצר, העברת קרן השתלמות, השוואת קופות גמל,