מתכנן לפרוש בקרוב?

רוצה לעשות סדר בחסכון הפנסיוני שלך?

i פנסיה הינו אתר מוביל בישראל למידע בתחום קופות הגמל, קרנות השתלמות ותכנון פנסיוני. באמצעותינו תוכלו לקבל תכנון פנסיוני מקיף, מקצועי ובחינה כללית של תיק החיסכון הפנסיוני שלך.

ייעוץ פנסיוני לפרישה

באמצעות תכנון פנסיוני מקצועי, יועץ פרישה והכנה לפרישה, תוכלו להבטיח את העתיד הכלכלי שלכם ושל משפחתכם בעת פרישה לפנסיה – סוכן ביטוח פנסיוני.

כל החיים אנו מנהלים את הקריירה שלנו, מציבים לנו מטרות, יעדים, חושבים רחוק ומכוונים כמה שיותר גבוה על מנת להתקדם ולעיתים אף להגיע לעמדה בכירה כמה שיותר.

אבל דבר אחד חשוב ומהותי אנו שוכחים – להחליט החלטות לגבי הפרישה לפנסיה שלנו והזכאות לפנסיה, הכנה לפרישה. כולנו נגיע יום אחד לגיל שבו נחליט על פרישה לפנסיה. המטרה שלנו היא כי בעת פרישה לפנסיה, נוכל להמשיך לחיות באותה רמת חיים לה הורגלנו ולהמשיך לכלכל את משפחתינו בכבוד באמצעות פנסיה חודשית עד סוף ימי חיינו. לצורך כך עלינו לעשות הכנה לפרישה ולקבל יעוץ פנסיוני / יעוץ לפרישה מיועץ פרישה כבר היום. ככל שנקבל החלטות לגבי הפרישה לפנסיה באמצעות הכנה לפנסיה ונתחיל לחסוך מוקדם יותר, כך הפנסיה שלנו תהיה גבוהה יותר ונוכל לפרוש מהעבודה בראש שקט. יועץ פרישה בהחלט יכול לסייע לנו לקבל את ההחלטות החשובות בבחירת קרן הפנסיה ופרמטרים נוספים שמשפיעים על הקיצבה החודשית האמורה.

רוב ההחלטות שנעשות לקראת פרישה לפנסיה אין אנו יכולים להתחרט עליהן ולכן חשוב עד מאוד לקבל אותן לאחר יעוץ פנסיוני לפרישה או יועץ פרישה שיתן לנו הכנה לפרישה בצורה מקיפה ומקצועית. כל טעות ולו קטנה ביותר עלולה לגרום לך הפסדים כספיים גדולים ומשמעותיים בעתיד בעת פרישה לפנסיה ולכן על הנושא להבחן בקפידה יתרה. ההחלטות שלנו היום על הכסף שנקבל אחרי הפרישה לפנסיה, עדיף נקבל באמצעות יעוץ פנסיוני מאיש מקצוע שמתמחה בייעוץ לפרישה – יועץ פרישה – שיבצע עבורינו הכנה לפרישה. ביעוץ פנסיוני לפרישה, כחלק מהכנה לפרישה, נקבל ייעוץ מקיף עבור כל התכניות הפנסיוניות שלנו. נבדוק מבחינה מיסויית מה הכי כדאי וכן יעוץ פנסיוני לפרישה עבור כספים שאנו חוסכים וכספים שנחסוך בעתיד (פיצויים, קצבה, תגמולים, השתלמות וכו').

בעת קבלת יעוץ פנסיוני לפרישה – יועץ פרישה – עליך לתת ליועץ הפנסיוני את כל המידע הרלוונטי לגביך, כמה כסף נמצא ברשותך בתכניות השונות, עליך לרכז את כל הקרנות ההשתלמות וקופות הגמל שהיו לך אצל המעבידים השונים ולהתחיל לשלוט בנעשה בהם, עליך להבין שכל שינוי קטן בתשואה עלול להשפיע עד מאוד על הפנסיה שלך בעת פרישה לפנסיה ולא תמיד יש את האפשרות לתקן את הנעשה.

בעת ריכוז ניירת התכניות שברשותך, כחלק מהכנה לפנסיה והעברתם ליועץ הפנסיוני – יועץ פרישה – עליך לוודא שהיועץ שם דגש על צמצום עלויות הביטוח שברשותך שהוא אכן מותאם לגיל הפרישה לפנסיה, שהוא בדק את התכניות בהם כספיך מושקעים, הקטנת דמי ניהול שגובים ממך והתאמתם לפרישה לפנסיה, תכנון כל ההשקעות שברשותך ומהם הסיכונים הקיימים בתיק הפנסיוני.

לאחר מכן עליך לוודא שביעוץ פנסיוני לפרישה (יועץ פרישה) אכן בוצע חישוב עבור פיצויי הפיטורים שמגיעים לך ומהו מסלול הפרישה האופטימאלי בו המס שתשלם הוא מינימלי, כיצד תוכל לפרוס את הפיצויים החייבים במס על מנת להפחית חבויות מס וכו'. תהליך זה דומה בעיקרו לתהליך העבודה עם יועץ פיננסי לייעוץ פיננסי.

כיום אנו מבינים שעלינו לעשות הכנה לפנסיה ולחשוב על פרישה לפנסיה בטרם עת ולא לחכות לרגע הפרישה לפנסיה ואז להתחיל לחשוב מה עושים ולנסות להחליט, שכן זה עלול להיות קצת מאוחר מדי. ככל שנקבל החלטות לגבי פרישה לפנסיה מוקדם יותר ונבצע הכנה לפנסיה באמצעות יעוץ פנסיוני לפרישה, כך נבצע פרישה לפנסיה בראש שקט יותר ועם יותר כסף.

מעוניינים לעשות סדר בחסכון לפנסיה שלכם? רוצים לקבל הצעות ליועץ פרישה? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לתאם פגישה חינם עם גורם מקצועי בתחום הפרישה לפנסיה.

מעוניין לקבל הצעות למימוש זכיות רפואיות?

זכרו, תכנון פנסיוני יבטיח את העתיד הכלכלי שלכם ושל משפחתכם.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.