להצטרפות ולהשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

מידע על ילין לפידות בית השקעות

ילין לפידות קרן השתלמות, ילין לפידות קופות גמל, ילין לפידות גמל, בית השקעות ילין לפידות

ילין לפידות בית השקעות Yelin Lapidot נחשבת לחברת בוטיק בתחום ההשקעות. בית השקעות ילין לפידות בית השקעות הוקמה על ידי רו"ח דב ילין ורו"ח יאיר לפידות, המתמחים מזה שנים רבות בניהול השקעות. בית השקעות ילין לפידות בית השקעות ומנוהלת על ידי רו"ח דב ילין ורו"ח יאיר לפידות כשמתחתיה שתי חברות בנות – ילין לפידות קופות גמל (ילין לפידות ניהול קופות גמל וילין לפידות קרנות השתלמות ילין לפידות קרן השתלמות) וילין לפידות ניהול קרנות נאמנות. החברה מתמחה בניהול השקעות בלבד, אינה עוסקת בנושאי חיתום, אינה חברה בבורסה ואינה מציעה שירותי קנייה ומכירה של מניות ילין לפידות גמל בדומה למנהלי תיקי השקעות אחרים.

מדיניות הפעולה של ילין לפידות בית השקעות מגדירה את עצמה כעובדת על פי ניתוח פונדמנטליסטי – ביצוע מחקרים מעמיקים אודות שווקים וחברות ספציפיים, וביצוע הערכה לכל אחד ואחת מהן על פי אפשרות השקעה במניות החברה או באג"ח שווקים, תוך פגישות עיתיות עם מנהלי החברות וגורמים אחרים במשק. עבודת המחקר עליה עמלים אנשי ילין לפידות בית השקעות היא לצרכים פנימיים בלבד, ועליה מושתתת הדירוג הפנימי שחברת ילין לפידות בית השקעות מעניקה לאפיקי ההשקעות שהיא מציעה ללקוחותיה בבית השקעות.

ביוני 2010 עלתה ילין לפידות בית השקעות בפעם הראשונה לראש טבלאות הדירוג של קופות הגמל בישראל, זאת בזכות התשואות הגבוהות שזכו השקעותיה של ילין לפידות קופות גמל וילין לפידות קרנות השתלמות בשנה ובשלוש השנים שקדמו לדירוג. בנוסף, מקפידה ילין לפידות קופות גמל וילין לפידות קרנות השתלמות לגבות דמי ניהול נמוכים במיוחד בעבור ניהול ילין לפידות קופות גמל וילין לפידות קרנות ההשתלמות שתחת שרביטה, נתון נוסף התורם להצלחתה. כמו כן, מקפידה בית השקעות ילין לפידות בית השקעות לעבוד רק עם סוכנים ומפיצים נבחרים, כך שבזכות גיוסי הכספים הגבוהים המבוצעים מדי שנה ובזכות העבודה הישירה עם הלקוח, מצליחה החברה לשמור על מיקומה הראשון בשוק. ילין לפידות גמל

ילין לפידות קופות גמל

ילין לפידות קופות גמל פועלת תחת שרביט הניהול הישיר של רו"ח דב ילין ורו"ח יאיר לפידות, תחתיהם פועל צוות רחב של אנליסטים ובעלי מקצוע בשוק ההון. תחת ילין לפידות קופות גמל מנוהלות 5 קופות גמל שונות, על פי החלוקה של קופת גמל אחת לכל מדיניות השקעה ורמת סיכון:

  1. ילין לפידות קופות גמל – קופה גמישה המשנה את מרכיב המניות שבה בהתאם להמלצות האנליסטים של ילין לפידות קופות גמל ותנאי השוק.ילין לפידות גמל
  2. ילין לפידות קופות גמל אג"ח – קופת גמל סולידית ביותר, בה מרכיב האג"ח הוא מעל 50%, בעוד המרכיב המנייתי אינו עובר את רמת 2% מההשקעה בקופה.
  3. ילין לפידות קופות גמל ב' – בדומה לקופת הגמל הבסיסית, גם קופת גמל זו מציעה מסלול משתנה והרכב השקעות משתנה בהתאם לתנאי השוק. רכיב המניות באפיק זה עשוי להגיע עד 50%.
  4. ילין לפידות קופות גמל אג"ח מדינה – קופת גמל ללא מניות, סולידית ביותר, ש-75% מכספי ההשקעה שלה מכוונים לאג"ח שהמדינה הנפיקה או ערבה להן קופות גמל.
  5. ילין לפידות קופות גמל מנייתית – כשמה כן היא – קופת גמל אגרסיבית בעלת רמת סיכון גבוהה במיוחד – מרכיב המניות באפיק השקעה זה הוא מעל 50%. יש גם לילין לפידות קרן השתלמות מסלולים השקעה דומים – ילין לפידות גמל.

ילין לפידות קרנות השתלמות ילין לפידות קרן השתלמות

תחת ילין לפידות קרנות השתלמות מצויות שלוש קרנות פעילות:

  1. ילין לפידות קרנות השתלמות – קרן גמישה שהמרכיב המנייתי שבה משתנה על פי תנאי השוק והערכות האנליסטים המועסקים בחברת ילין לפידות קרנות השתלמות.
  2. ילין לפידות קרנות השתלמות ב' – בדומה לקרן ההשתלמות הקודמת, מדובר בקרן גמישה שהמרכיב המנייתי שלה עשוי להשתנות, רק שבקופה זו חלה עליו הגבלת 50% מסך ההשקעות כולן המבוצעות על ידי ילין לפידות קרנות השתלמות.
  3. ילין לפידות קרנות השתלמות אג"ח – קרן שמרכיב ההשקעה הדומיננטי שלה הוא אג"ח סולידיות, המהוות 50% מסל ההשקעה.

מאמר מידע על ילין לפידות קרן השתלמות וילין לפידות בית השקעות

להצטרפות ולהשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

מעוניינים לקבל הצעות מבתי השקעות נוספים לניהול המוצרים הפנסיונים שברשותכם? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף, וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות אטרקטיביות חינם לניהול כל מוצר פנסיוני שברשותכם. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא ולבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.