להשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

מידע על אינפיניטי בית השקעות

אינפיניטי בית השקעות

אינפיניטי הינו בית השקעות המספק ללקוחותיו שרותי ניהול השקעות מקצועיים, המאפשרים ללקוחות בחירה בלתי תלויה של מוצרים פיננסיים שונים וטובים שישנם בשוק ההון, בארץ ובחו"ל. תחומי הפעילות של אינפיניטי בית השקעות מתרכזים בניהול השקעות בארץ ובחו"ל באמצעות אינפיניטי השקעות, ניהול קופות גמל באמצעות אינפיניטי גמל, ניהול קרנות השתלמות באמצעות אינפיניטי גמל וניהול קופות לפיצויים ניהול קופת גמל מרכזית לפנסיה באמצעות אינפיניטי ניהול קופת גמל מרכזית לקצבה בע"מ וניהול ושרות קופות גמל באמצעות אינפיניטי שירותי חברה מנהלת – גמל בע"מ. ניהול ההשקעות באינפיניטי השקעות מתבצע תוך מטרה להשיג ללקוחות את מירב התשואות להשקעה, ללא דופי בין אם זה לקוח פרטי או לקוח מוסדי, במינימום סיכון. תיק ההשקעות של כל לקוח ינוהל עם מירב הנסיון והידע שרכשו בעלי המקצוע באינפיניטי בית השקעות, זאת כמובן יינתן גם לעמיתים באינפיניטי גמל וקרנות ההשתלמות.

בית השקעות אינפיניטי דוגל בניהול המאפשר שינוי הרכב קופת הגמל או קרן ההשתלמות באופן אישי לכל עמית לפי צרכיו ונתוניו האישיים. באינפיניטי גמל, לכל עמית ישנה אפשרות לבחור בין שני מסלולי השקעה עיקריים – אגרסיבי וסולידי. השילוב של מסלולי ההשקעות השונים יוצרים התאמה אישית לכל לקוח לפי העדפותיו.

בתחום קופות הגמל, בית השקעות אינפיניטי גמל מנהלת מסלולי השקעה במספר תחומים עיקריים – קופות גמל, קרנות השתלמות, קופות פיצויים. ניהול מסלולי ההשקעה של אינפיניטי גמל מתבצע באופן אישי לכל לקוח וכך הוא למעשה יכול לבחור את הרכב תיק ההשקעות שלו ולעדכן אותו לפי רצונו וצרכיו המשתנים לעיתים. העמית באינפיניטי גמל רשאי לעבור ממסלול אחד למשנהו וזאת תוך שמירה על זכויות הוותק והטבות המס המגיעות לו.

חברת אינפיניטי בית השקעות דוגלת בהתאמה אישית לכל לקוח ולכן מקפידים בבית השקעות אינפיניטי השקעות לבדוק את הרכב הקופה תוך הסתכלות לעתיד ולהתאימה ללקוח לפי צרכיו. אינפיניטי גמל מחזיקה קופות גמל ברמת סיכון קבועה ולכן אינה דינמית מדי וזאת על מנת לאפשר פתרון לעמיתים למרות הצרכים השונים שלהם.

לבית השקעות אינפיניטי ישנן תוכנות המותאמות לניהול השקעות המבוססות על מערכות דוגמת מערכת איתור בזמן אמת להזדמנויות להשקעה. מערך מתקדם זה מאפשר למעשה שליטה מקסימאלית ותגובה עבור ניהול השקעות בינלאומי בבית השקעות.

חשוב לציין כי אינפיניטי השקעות משקיעה תקציבים משמעותיים במחקר, ניתוח מידע ובאיסוף נרחב של תחומי מידע מגורמים רבים שהם קשורים וגם מקושרים לחברה וכך למעשה גם הם יוצרים אפשרות לרכישת עבודות בתחומים שונים. בית השקעות אינפיניטי השקעות משלבת נתוני מחקר המתקבלים מגופים בנקאיים ומאנשי המסחר בבורסה בישראל ומאנשים חיצוניים החוקרים תחומים ייעודים לחברה. לאינפיניטי בית השקעות גישה שוטפת על בסיס יומיומי לדוחות של אנאליסטים ממגוון תחומים בכלכלה – מנהלי תיקי השקעות.

אינפיניטי הינה חברה פרטית בבעלות אמיר איל אשר הוקמה ב 1997, מנהלת נכסים בהקיף של למעלה מ 37 מיליארד שקלים (2016) ומעסיקה כ 120 עובדים. משרדי החברה ממקומים בהרצליה, ברחוב המנופים 8.

קבלת הצעות מבתי השקעות

להשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

מעוניינים לקבל הצעות מבתי השקעות נוספים לניהול המוצרים הפנסיונים שברשותכם? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות אטרקטיביות חינם לניהול כל מוצר פנסיוני שברשותכם. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא ולבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.