להצטרפות ולהשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

מידע על מיטב-דש בית השקעות

מיטב-דש קרן השתלמות מיטב-דש קרנות השתלמות מיטב-דש אקונומיסט קופות גמל מיטב-דש גמל

דש השקעות וניירות ערך (דוברת שרם ושות') הוקמה בשנת 1991, היוותה חלק מחברת דש איפקס הולדינגס ונשלטה בידי משפחת ברקת ויובל רכבי. בין בעלי המניות שלה אפשר היה למצוא גם את קבוצת City Group, קבוצת וורטהיים ואחרים. בשנת 2013 הושלם המיזוג בין בית ההשקעות דש, ובית ההשקעות מיטב. מיטב-דש השקעות מציעה כיום ללקוחותיה מוצרים רבים בתחום הפיננסי, דוגמת מיטב-דש קופות גמל (מיטב-דש גמל), קרן השתלמות מיטב-דש קרנות השתלמות (מיטב-דש השתלמות), קרנותה שתלמות מיטב-דש קרנות פנסיה, תיקי השקעות אישיים ומוסדיים וקרנות נאמנות, וכן נכסים רבים אחרים המסתכמים בסך 134 מיליארד שקלים, ומעסיקה כ 800 עובדים (על פי פרסומי החברה, 2016).

קרן השתלמות מיטב-דש השקעות, מיטב-דש קופות גמל וקרנות השתלמות מיטב-דש קרנות השתלמות מנוהלת על ידי אנשי מקצוע מהמובילים בתחום הפיננסי, שהגיעו להישגים משמעותיים בתחומים אלה. בנוסף, קיימת בחברת מיטב-דש השקעות מחלקת מחקר העוסקת באיסוף מידע והמלצות אודות כיווני ההשקעה המתאימים, וכמו כן כוללת מיטב-דש השקעות גם מחלקת קבלת החלטות המתווה את כיווני ההתקדמות עצמם, המוכוונים לקוח באופן מלא.

הערכים המובילים את מיטב-דש השקעות, מיטב-דש קופות גמל וקרן השתלמות מיטב-דש קרנות השתלמות הם עבודה ללא משוא פנים, שירותיות מלאה ללקוח, הגינות ויושר, גילוי נאות, והשקעה משמעותית בעובדי החברה המהווים את הכוח המניע שלה, מתוך חתירה למקצוענות.

מיטב-דש קרנות השתלמות (מיטב-דש השתלמות)

קרן מיטב-דש טיטניום המשתייכת למשפחת מיטב-דש השתלמות נוסדה בשנת 2004, והיא פועלת תחת מסלול השקעות מגוון ביותר וסולידי במהותו, המסתמך על אג"ח ממשלתי כמסלול השקעה עיקרי.

פעילותה של מיטב-דש קרנות השתלמות מחלקת את תחומי ההשקעה לשלושה אפיקים – האפיק הכללי, בו פעילות מיטב-דש השתלמות א' ו-ב', מיטב-דש השתלמות קפיטל, מיטב-דש השתלמות אקונומיסט ומיטב-דש השתלמות טיטניום, וכן מיטב-דש נועם וקרן ההשתלמות של עובדי בנק ישראל. אפיק נוסף הוא האפיק הדינאמי, בו מצויה מיטב-דש השתלמות נגה, שהיא קרן מבית מיטב-דש קרנות השתלמות הפעילה בהיקף נכסים נמוך יחסית, על מנת לאפשר ניצול הזדמנויות וניהול גמיש. מיטב-דש קרן השתלמות.

האפיק האחרון תחתיו מצויה פעילותה של מיטב-דש קרנות השתלמות הוא האפיק הסולידי, בו מצויות שתי קרנות – מיטב-דש השתלמות זהב וכן מיטב-דש השתלמות אג"ח ממשלתי, ששתיהן קרנות השתלמות שמרניות שאינן שמות דגש על מרכיבים מנייתיים בתיק ההשקעות (עד 10% לכל היותר), כי אם על אג"ח ממשלתי וקונצרני סחיר.

מיטב-דש קופות גמל (מיטב-דש גמל)

מיטב-דש קופות גמל מנהלת את קופות הגמל של שכירים ועצמאים המבקשים ליהנות מהטבות מס הכנסה על רווחי ההון. לצורך כך, מציגה מיטב-דש קופות גמל בפני הלקוחות מספר מסלולים אפשריים וקופות גמל שונות הנבדלות זו מזו באופן ההשקעה שלהן ורמת הסיכון הנגזרת מהשקעות אלה.מיטב-דש אקונומיסט קופת גמל, הפקדות לקופות גמל.

בדומה לחברת מיטב-דש קרנות השתלמות, גם מיטב-דש גמל מחלקת את הקופות שלה לשלושה אפיקים מרכזיים – האפיק הכללי, בו ניתן למצוא את מיטב-דש גמל, מיטב-דש גמל קפיטל לסוגיה, מיטב-דש גמל אור תגמולים, מיטב-דש גמל אקונומיסט ומיטב-דש גמל טיטניום, וגם קופות גמל תגמולים לסוגיו. האפיק הסולידי במיטב-דש קופות גמל מונה את מיטב-דש גמל זהב, מיטב-דש גמל אג"ח ממשלתי ותגמולים פלוס זהב – בכל הקופות האלה המרכיב המנייתי הוא נמוך ביותר, ומרכיב האג"ח – גבוה משמעותית. האפיק האחרון בו עוסקת מיטב-דש קופות גמל הוא האפיק הדינמי, עליו נמנות מיטב-דש גמל פלטינה ותגמולים פלוס מנייתי – מסלולי השקעה המשלבים מרכיב מנייתי גבוה יחסית, המאפשר להגיב באופן דינאמי ומהיר לתרחישי השוק ומאפשר ללקוחות מיטב-דש קופות גמל לחוש כי הם מנהלים את כספם בצורה איכותית.מיטב-דש אקונומיסט קופת גמל

להצטרפות ולהשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

משרדי בית ההשקעות מיטב-דש ממוקמים בבני ברק, בבניין צ'מפיון ברחוב ששת הימים 30 (מול קניון איילון).

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.