שירות מציאת הכספים היחידי בארץ שלא נוגע בכספים הפנסיונים שלכם, שירות משלים לאתר משרד האוצר.

אין לכם זמן להתעסק מול חברות הביטוח? מתבשלים חצי שעה על הקו? הבירוקרטיה משגעת אתכם?

תנו למקצוענים לטפל בכם!

מעוניין באיתור כספים אבודים של הפנסיה שלך, בני משפחתך והוריך?

אולי גם לך יש כסף שנשכח בחברות הביטוח?

קבל הצעות לאיתור כספים אבודים מהחברות המובילות בישראל ובחר את ההצעה הטובה ביותר.

שירות פרטי איתור כספים אבודים פנסיה, גמל ועוד

הפקדת כסף לפוליסות ביטוח, קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה או ביטוחי מנהלים ואינך יודע היכן הם או מה עלה בגורלם?

כנראה ויש לך פנסיות אבודות היכן שהוא שיושבות בחברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל. אלפי ישראלים הפנימו את הידיעה שמתי שהוא בעברם הם הפקידו כספים לכל מיני מכשירי חיסכון פנסיוניים – קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים ובמרוצת הזמן הם שכחו מההפקדות הללו, החליפו כתובות מגורים וטלפונים וכך, עם הזמן, פשוט שכחו על קיום החיסכון שלהם שהפך לחיסכון אבוד… אבל עד כאן! לאחרונה השיק משרד האוצר אתר אינטרנט ייעודי – אתר הפנסיות האבודות שבו אזרחי ישראל יכולים לנסות ולאתר פנסיות אבודות שלהם. בשבועות הראשונים עשרות אלפי ישראלים ניסו את מזלם… אבל מסתבר שגם במקרה ומצאת כספים אבודים, הדרך לקבלתם היא ארוכה ולעיתים קרובות גם חוסר ידע בתחום יכול לגרור הפסדי כספיים עקב קבלת החלטות שגויה.

איתור כספים אבודים (אילוסטרציה AI)

אתרינו מציע שירות בתשלום לאיתור כספים אבודים, פנסיות אבודות ומציאת כסף אבוד. עלות השירות היא זניחה יחסית וחוסכת מך את הצורך להתעסק עם חברות הביטוח ובתי ההשקעות אשר אינן ששות לשתף פעולה במיוחד…

לא מעט אנשים אינם מודעים לכספים שברשותם המושקעים בקופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה וביטוחי מנהלים. במהלך השנים אנו עוברים לא מעט מקומות עבודה ויתכן כי באחד המקומות חסכו לנו כסף בתוכנית מסוימת ואנחנו לא מודעים או איננו זוכרים איפה ואיך למצוא אותה. יתכן שאנו אף יורשים של קרן השתלמות או קופת גמל מסוימת ואנו לא מודעים לכך. נכסים אלו מוגדרים כנכסים ללא דורש. אלו הם נכסים שבעליהם אינם מודעים או שכחו מקיומם, נכסים אשר בעליהם אבדו מסיבות שונות ונכסים שזהות הבעלים אינה ידועה או שלא אותרה.

כמה שאלות נפוצות בתחום:

שאלה – איך בודקים אם יש לי כספים אבודים?
תשובה– יש כמה אפשרויות לבדיקה – שימוש באתר משרד האוצר וקבלת נתונים אך ללא טיפול בנתונים או סיוע מאף גוף. אפשרות לקבל שירות מלא מחברות מקצועיות בתחום, בדומה לשירות שאתרינו מציע.
שאלה – איך לאתר כסף שנשכח או כסף אבודות בפנסיות באופן עצמאי?
תשובה – ניתן לפנות באופן ישיר לעשרות חברות הביטוח ובתי ההשקעות ולשאול אותם, מדובר על תהליך ארוך, מתיש ומייגע וסביר להניח שלא תתמידו בבדיקות ותתיאשו באמצע. לחברות הביטוח אין אינטרס לשתף פעולה מאחר וברוב המקרים החיסכון האבוד נמצא המסלולי השקעה עם דמי ניהול גבוהים מאוד ולפעמים דמי ניהול מקסימלים לכן מבחינת החברות הן ירצו לשמור את הכסף ולהמשיך לנהלו בתנאים הישנים.
שאלה – איך למצוא כספים שנשכחו בקופות גמל ובקרנות השתלמות?
תשובה – בדומה לאיתור פנסיות אבודות, תהליך מציאת כספים שנשכחו בקופות גמל ובקרנות השתלמות דומה. נשמח סייע לכם ולהציג לכם שירות מושלם ומלא לאיתור ומציאת כספים שנשכחו.

אם כך, אותם נכסים למעשה "שנשכחו" יכולים להוות הרבה מאוד כסף השייך למישהו שאינו מודע לקיומם והוא יכול להתחיל באיתור כספים. יתכן והגיע למצב זה עקב זכויות סוציאליות שאין העובד מודע לכך שקיבל אותן ממעסיקו. ייתכן שהחלפה מרובה של מקומות עבודה בגינן הופרשו לעובד כספים לקופת פיצויים אישית או לביטוח פנסיוני כזה או אחר ואז נוצר מצב בו נפתחות מספר קופות על שם אותו עובד. במרוצת השנים הכספים שנשכחים הופכים לקרן נאותה ואנו לא מודעים כלל לכספים אלו.

כדאי במקרים אלו לפנות לגורם מקצועי לצורך איתור כספים אבודים. מצב נוסף שבו אנו עדים לאבדן הנכסים וצורך של איתור כספים הוא בעקבות החלפת כתובת שמביא לא פעם לאיבוד הקשר בין העמית לכספו. ישנם גם מצבים של פטירה בה אין מינוי של מוטבים או שהם אינם מודעים לכספים שבקרנות השונות יכול לגרום שוב למצב בו סכומים לא מעטים נשכחים בקופות השונות. בכל המקרים הנ"ל כדאי לנו לפנות לאיתור כספים אבודים.

מבחינה כספית זה לא כמו לזכות בלוטו אבל ההרגשה דומה!

כיום אין אמדן מדויק לסכומים הנמצאים בקרנות וקופות ללא בעלים, אך הם מהווים מקור רווח לא קטן עבור אותן חברות המנהלות אותן ולכן הם אינם ששים להיפטר מכספים אלו ולא יציעו לך איתור כספים שהן מחזיקות. הלקוח סביר להניח יזדקק לעזרת איש מקצוע מן התחום הפיננסי לצורך איתור כספים אבודים.

  • האם במרוצת השנים שינית את כתובת מגורים?
  • האם הגוף שביטח אותך כבר לא קיים?
  • האם הקשר עם סוכן הביטוח נותק?
  • האם ברשותך מסמכים המעידים על כספים השייכים לך?

היה וענית על אחת מהשאלות חיובי או יש לך הערכה כי ברשותך כספים שנשכחו במהלך השנים, עליך לפעול במיידי לאיתור כספים על מנת לוודא שאתה לא אחד מאלה שנכסיהם הופקרו מאחור.

כל שעליכם לעשות הוא לרשום את המילים "איתור כספים" בטופס המופיע בתחתית הדף וגורם מקצועי בתחום יחזור אליכם עם הצעה לשירות איתור כספים אבודים.

רבים מתעניינים איך למצוא כסף בקרן השתלמות שנשכח, התשובה אינה חד משמעית – ראשית מומלץ לחפש מסמכים ישנים בבית המעידים או מכילים נתונים על קרנות ההשתלמות. במידה ולא מצאת שום מסמך אבל אתה חושב שכן יש לך כסף בקרנות השתלמות – צור קשר עם חברה המתמחה באיתור כספים בקופות גמל ובקרנות השתלמות ןהם כבר יעשו את איתור כספי פנסיה אבודים עבורך.

איתור כספים אבודים בישראל נכנס למודעות של אזרחים רבים שחושבים שיש להם כסף אבוד שהופקד לפני שנים. שאלות רבות נשאלות כגון איך מתבצע איתור קופת גמל או איתור קרן השתלמות – התהליך לאיתור כספים אבודים מורכב למידי ודורש ירידה לפרטים הקטנים ביותר. ישנן כיום קרוב ל60 חברות פיננסיות שמנהלות חסכונות ארוכי טווח ושיתכן שכספך מוחזק שם, לכן תהליך הפניה לאותן עשרות חברות לוקח זמן מסויים. הלקוח שמבקש לבדוק האם יש לו כספים אבודים, נדרש לתת לחברת האיתור ייפוח כוח למטרה זו בלבד, ז"א על מנת שחברות הביטוח ובתי ההשקעות יקבלו את בקשת חברת איתור כספים אבודים, עליהם לקבל את ייפוי הכוח של הלקוח. כאשר התקבל יפוי הכוח, חברת איתור כסף אבוד מתחילה לשלוח בקשות רבות ושאילתות לכל אותן חברות פוטנציאליות. כאשר התשובות מתחילות לזרום חזרה לחברת האיתור כסף אבוד, ניתן לדעת היכן שכב הכסף האבוד, באיזה מוצר וכמובן מה שהיה מעניין – כמה כסף נמצא?

שירות איתור כספים אבודים כולל איתור כספים בקופות גמל על ידי חברות לאיתור כספים. אתר איי פנסיה משתף פעולה עם חברות לאיתור כספים המומלצות בישראל.

איתור כספים אבודים אינו מתבצע רק ישירות מול חברות הביטוח אלא מקיף את כל החברות שמנהלות תוכניות פנסיות בישראל. מדובר על עשרות חברות שונות לכן תהליך האיתור יכול לקחת פרקי זמן ממושכים. כמובן שתהליך איתור כספים אבודים תלוי גם בשיתוף הפעולה מצד כל אותן חברות וכאן במקרים רבים חברות המנהלות את תוכניות הפנסיה השונות כגון קרנות התשלמות, קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים וקופות גמל אינן ממהרות לסייע בתהליך האיתור מאחר ולרוב, אם בסופו של איתור הכספים נמצא כסף, הלקוח ימשוך את הסכום ויעבירו מאותה חברה.

בעתיד מתוכננת לקום בישראל מסלקת פנסיה וכאשר זה יקרה, כל נתוני הפנסיה יהיו נגישים ובקלות ניתן יהיה לאתר כספי גמל או כספי פנסיה שהלכו לאיבוד או שנעלמו עם הזמן.

לרוב, ככסף אבוד ואכן נמצא כסף ששיך לך או למשפחתך ההרגשה היא מדהימה וקרובה לזכיה בלוטו לכן אם אתה חושב שיש לך כסף אבוד – אל תתעצל ופנה אלינו עוד היום בניסיון לאתרו!

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג של אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.