מעוניין לקבל הצעות לקופת גמל בניהול אישי IRA?

מעוניין לנהל את קופת גמל אישית/קרן השתלמות שלכם בצורה עצמאית?

i פנסיה הינו אתר מוביל בישראל למידע בתחום קופות הגמל, קרנות השתלמות ותכנון פנסיוני. באמצעותינו תוכלו לקבל תכנון פנסיוני מקיף, מקצועי ובחינה כללית של תיק החיסכון הפנסיוני שלך.

קופת גמל בניהול אישי – IRA קופת גמל

קופת גמל בניהול אישי (IRA קופת גמל) הינה קופת גמל אישית בה החוסך מנהל את כספו לפי ראות עיניו, באופן שיתאים לאופיו ולצרכיו. קביעת תמהיל ההשקעות בקופת גמל בניהול אישי (IRA קופת גמל) נעשית ע"פ שיקול דעתו הבלעדי של הלקוח. רוב בתי ההשקעות שהחלו להפעיל קופות גמל בניהול אישי, מעמידים סף כניסה עם סכום מינימאלי של 100,000 ₪, סכום זה כאמור נובע מהוצאות רבות בתפעול תיק זה ובשל ביצוע פעולות בשוק ההון. המעבר לקופת גמל בניהול אישי (IRA קופת גמל אישית) אינה מתאימה לכל אחד. היא מתאימה יותר לאנשים שמבינים בשוק ההון ויש ביכולתם לנהל את השקעותיהם בצורה עצמאית.

קופות גמל בניהול אישי

אם הנכם מבינים בשוק ההון ומאמינים כי ביכולתכם לייצר תשואות גבוהות יותר ממנהל קופת הגמל שלכם אז כדאי לכם לשקול מעבר לקופת גמל בניהול אישי (IRA קופת גמל אישית). לחילופין, באפשרותכם להעביר קופת גמל בניהול אישי למנהל השקעות אישי שיתאים את ההשקעות בקופת הגמל לצרכיכם האישיים. בצורה זו תוכלו להנות מניהול השקעות אישי בקופת הגמל או קרן ההשתלמות שלכם.

הכספים שיכולים להיות פעילים בקופת גמל בניהול אישי (IRA קופת גמל) הינם כספי קרן השתלמות, כסף נזיל של חוסך במעמד עצמאי, וכספים ששכיר הפקיד לקופת גמל אישית באופן עצמאי ללא המעסיק. קופת גמל בניהול אישי (IRA קופת גמל) הינה כשאר קופות הגמל, והחסכון בה פטור ממס. כיום, לפי התקנות אפשרי לרכוש לקופת גמל בניהול אישי ניירות ערך סחירים בלבד, פיקדונות, תעודות סל וקרנות נאמנות. הכספים בקופת גמל בניהול אישי יושקעו אך ורק בישראל או לחילופין במדינה זרה המאושרת לעניין זה (מדינה המדורגת A ומעלה). אין אפשרות לרכוש ניירות ערך שאינם סחירים, מוצרים מובנים, אופציות וחוזים עתידיים.

בדומה לקופות גמל בניהול אישי, ניתן גם לנהל קרן השתלמות בניהול אישי בדרך דומה לניהול האישי בקופות הגמל. קרן השתלמות בניהול אישי הינו מוצר חדש יחסית בשוק ההון הישראלי וטרם הגיע לתודעתם של משקיעים רבים. בניהול אישי של קרנות השתלמות יש מן הסיכון שמשקיע פרטי לוקח על עצמו את ניהול החיסכונות הפנסיונים שלו.

בשונה מקופת גמל רגילה בקופת גמל בניהול אישי (IRA קופת גמל אישית) ישנו חוזה אחיד בין הלקוחות לגוף המנהל. החוזה חייב להיות מאושר על ידי משרד האוצר שהדגיש שקופות אלו מיועדות למי שמבין עניין בשוק זה ולא לקהל הרחב, שהרי מטרת קופות אלו לפנות לאנשים שמודעים לסיכונים וביכולתם לנהל בעצמם את השקעותיהם – קופות גמל בניהול אישי.

קופות גמל בניהול אישי – יתרונות חסכון באמצעות קופת גמל בניהול אישי – מבטיחה לנו שמירה על זכויות והטבות בקופת הגמל וקרן ההשתלמות, התאמה מקסימאלית של תמהיל ההשקעה לצרכי העמית, העמית הינו שותף מלא ופעיל בבחירת נכסי ההשקעה של כספיו, העמלות הנגבות עבור פעולות בני"ע הינן נמוכות והכי חשוב היכולת שלך לבצע שינויים מהירים בהתאם למצב השוק ותיק ההשקעות שבידיך.קופת גמל אישית

קופות גמל בניהול אישי – מעוניינים לנהל את קופת הגמל/קרן השתלמות שלכם בצורה עצמאית? מעוניינים בקופת גמל בניהול אישי? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיעה בתחתית הדף, לרשום "קופת גמל בניהול אישי" וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות חינם לניהול קופת הגמל/קרן ההשתלמות שלכם בצורה אישית. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.