להשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

מידע על איפקס בית השקעות

בשנת 2012 התאחדו בתי ההשקעות דש איפקס ומיטב. המיזוג הניב שווי קבוצה של 1.5 מיליארד שקל.

בית ההשקעות איפקס הינו אחד מבתי ההשקעות המובילים בארץ ועד למיזוג נסחרה בבורסה ברשימת ת"א 100. היקף הנכסים שנוהלו באייפקס נכון לשנת 2009 עמד על 45 מיליארד ₪. איפקס היתה חברה בבעלות מלאה של דש איפקס הולדינגס בע"מ.

כספי הלקוחות באייפקס מנוהלים ע"י צוות מנהלי השקעות מקצועי ותיק ומיומן. עובדי החברת אפיקס הם בעלי נסיון רב בתחום ההשקעות ובעלי תארים אקדמאים בתחום הכלכלה והחשבונאות.

אייפקס בית השקעות – צוות המחקר מבצע לאורך כל השנה ניתוחים כלכליים של חברות בסקטורים שונים תוך שימוש במודלים כלכליים שונים. בנוסף, מבצע הצוות המקצועי של אפיקס הערכות לגבי פרמטרים מאקרו כלכליים. הערכות אלו משליכות בסופו של דבר על ניהול ההשקעות של הקבוצת אפיקס.

איפקס קופות גמל הוקמה בשנת 2001 ונמצאה בבעלות מלאה של דש איפקס הולדינגס. איפקס קופות גמל ואייפקס קרן השתלמות ניהלו נכון לשנת 2009 1.9 מיליארד ₪. באמצעות הגב הפיננסי של קבוצת דש איפקס (הולדינגס בע"מ לשעבר) יכולים באיפקס קופות גמל להעניק בטחון ויציבות לעמיתים. כל זאת בנוסף למחלקת ההשקעות האיכותית של הקבוצה.

איפקס קופות גמל ואיפקס קרן השתלמות מאמינים כי יש צורך בגמישות וזריזות על מנת להתאים את ההשקעות לשינויים המתרחשים בשוק ההון שהפך לדינאמי מאוד בשנים האחרונות, כל זאת על מנת לייצר ללקוחות תשואות קופות גמל עודפות לאורך זמן וכל זאת בסיכון נמוך. קרנות השתלמות

מכיוון שהשקעה באיפקס קופות גמל הן השקעה לגיל פרישה לפנסיה, איפקס קופות גמל ואייפקס קרן השתלמות מאמינים כי יש לשמור על מדיניות השקעות זהירה ושמרנית, מדיניות השקעה שמנסה להשיג תשואות עודפות על השוק אך ללא לקיחת סיכונים מיותרים עבור הלקוחות.

איפקס קופות גמל ואיפקס קרן ההשתלמות מתופעלים ע"י בנק הפועלים בחשבון על שם העמית. איפקס קופות גמל מעמידה ללקוחותיה מנהל קשרי לקוחות שיספק ללקוח שירות מהיר ומקצועי. בנוסך עמיתי איפקס קופות גמל ואיפקס קרן השתלמות יכולים להתעדכן במצב קופות גמל וקרן ההשתלמות שלהם דרך אתר האינטרנט של חברות השקעות.

להשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

מעוניינים לקבל צעות מגופים נוספים לניהול המוצרים הפנסיונים שברשותכם? מסחר במניות בבורסה, מסחר עצמאי בבורסה כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות אטרקטיביות חינם לניהול כל מוצר פנסיוני שברשותכם. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא ולבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג של אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.