להשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

מידע על אקסלנס בית השקעות

אקסלנס נשואה, אקסלנס השתלמות, אקסלנס גמל, אקסלנס השקעות

אקסלנס השקעות נוסדה בשנת 1992, ובשנת 1994 הונפקה בבורסה. אקסלנס נשואה בית השקעות נולד ממיזוגן של שני בתי השקעות לאחר שבשנת 2003 נרכש בית ההשקעות נשואה זנקס ומוזג לתוך קבוצת אקסלנס, וב 2004 רכשה את קרן הפנסיה אחדות. בשנת 2007 רכשה הקבוצה את קופות הגמל של בנק מזרחי, וב 2009 הושלמה רכישת קרנות הנאמנות ותעודות הסל של בית ההשקעות פריזמה. קבוצת אקסלנס נשואה מנהלת נכון לשנת 2015 כ- 87 מיליארד ₪ ומעסיקה מעל ל- 600 עובדים.

מגוון הפעילויות של אקסלנס נשואה בית השקעות כולל את אקסלנס קרנות נאמנות, קסם תעודות סל, אקסלנס קופות גמל (או אקסלנס גמל), אקסלנס קרנות השתלמות (או אקסלנס השתלמות), אקסלנס פנסיה, שירותי חיתום ועוד.

אתר האינטרנט xnes.co.il הוקם במטרה לשרת את אלפי הלקוחות של בית השקעות אקסלנס השקעות, ולאחרונה עבר מתיחת פנים רצינית, תוך דגש על עיצוב נקי, ומתן מידע למבקרים באתר. האתר גם מציע מידע ללקוחות בית ההשקעות שנרשמו לאתר.

אקסלנס קופות הגמל

אקסלנס קרנות השתלמות ואקסלנס קרנות הפנסיה מנוהלות ע"י אקסלנס נשואה גמל שהינה חברת בת של בית השקעות אקסלנס נשואה בית השקעות. אקסלנס גמל הוקמה בשנת 2000 ונכון לשנת 2015 אקסלנס גמל מנהלת כ- 22 מיליארד ₪. חלק מהגידול נובע מרכישת קופות בנק מזרחי בשנת 2007 אך חלק ניכר נובע מאיכות הניהול ולמצוינות שהוכיחה לאורך השנים. לאורך שנים, אקסלנס השתלמות הובילה בתשואות בענף קרנות ההשתלמות והביצועים הטובים יחד עם דמי ניהול ממוצעים, הניבו למשקיעים ולעמיתים בקרנות השתלמות של אקסלנס תשואות טובות. הנסיון שנצבר באקסלנס בית השקעות לאורך השנים וכן ניהול ההשקעות האיכותי, שם את אקסלנס בית השקעות כגוף מוביל בניהול קופות גמל וקרנות השתלמות בישראל. קרן השתלמות אקסלנס בית השקעות שם דגש על ניהול איכותי תוך שימת דגש לצרכיו של הלקוח. xnes.co.il

הכספים של עמיתי אקסלנס קופות הגמל ואקסלנס קרנות ההשתלמות מופקדים ומבוקרים ע"י מערכות הבנקים בישראל. אקסלנס גמל מבוקרת לפי תקנות המפקח על שוק ההון והביטוח באוצר בדומה לאקסלנס השתלמות. בנוסף לאיכות הגבוהה של ניהול ההשקעות, באקסלנס גמל מקפידים על רמת שירות גבוהה ובמתן יחס אישי לכל לקוח ולקוח. בכל עת עומד לרשות הלקוחות צוות אדיב ומקצועי המורכס מיועצים ומשווקים בעלי רישיון מתאים.

באמצעות אתר האינטרנט של החברה, יכולים עמיתי אקסלנס בית השקעות אקסלנס קופות גמל וקרן השתלמות אקסלנס קרנות השתלמות להתעדכן בכל עת ולקבל עדכונים על מצב קופות הגמל וקרנות ההשתלמות שלהם. אתר האינטרנט של אקסלנס בית השקעות מאפשר להעניק שקיפות מלאה ללקוחות. לאחרונה, בית ההשקעות הוסיף באתר בלוג אינפורמטיבי, ופורום שאלות ותשובות. העיצוב נעים והאזור האישי מספק מידע רב על מצב החשבון של העמית. האתר עבר לסביבה מאובטחת (https), אך לצערנו, עדיין לא מתאים לניידים ולטאבלטים. xnes.co.il

כיום, אקסלנס בית השקעות אקסלנס נשואה נחשב כאחד מבתי ההשקעות הגדולים והמתקדמים בישראל. אקסלנס בית השקעות אקסלנס נשואה הוא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בתל אביב כאשר הציבור מחזיק כ 10% מהמניות, הבעלים מחזיקים כ 15% וחברת הביטוח הפניקס מחזיקה בכ 73% מהמניות בבית השקעות אקסלנס נשואה.

באקסלנס בית השקעות עובדים כיום מעל ל 600 עובדים ומנהלים במגוון רחב של מחלקות – אקסלנס גמל, אקסלנס השתלמות, אקסלנס קרנות נאמנות, אקסלנס שרותי חיתום, אקסלנס שרותי יעוץ, אקסלנס שרותי חבר בורסה ועוד.

אחד המוצרים המוצלחים של החברה נקרא אקסלנס אינווסט – תוכנית חיסכון ייחודית המוגדרת כפוליסת השקעה. xnes.co.il

מאמר מידע על אקסלנס בית השקעות

להשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

משרדי החברה ממוקמים ברחוב אפעל 25 בקרית אריה פתח תקוה.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג של אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.