להשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלאו הטופס

מידע על אפסילון בית השקעות

אפסילון בית השקעות הוקמה בשנת 1988 ומתמחה בניהול תיקי השקעות, ניהול קופות גמל וניהול קרנות נאמנות. אפסילון בית השקעות הינו ובבעלותם של (לשעבר אי.די.בי.) כור תעשיות (68.75%) והמייסדים – שמואל פרנקל (31.25%). נסיון, מקצועיות ועבודה של שנים בתחום של שוק ההון הם הצליחו להביא את אפסילון בית השקעות להיות אחד מבתי ההשקעות המובילים בתחום, כשברשותם נכסים בהיקף של 8 מיליארד שקל בקרנות נאמנות, קופות גמל, קרנות השתלמות ותיקי השקעות. מכיוון ששוק ההון הינו מקום דינאמי, היקף הנכסים המנוהל באפסילון בית השקעות מאפשר להגיב בצורה מהירה לשינויים שמתרחשים בשוק. באפסילון בית השקעות, האצבע תמיד על הדופק כשמדובר בניהול תיקי השקעות.

אפסילון בית השקעות מתמחה בניהול תיקי השקעות בארץ ובחו"ל, ניהול קרנות נאמנות, ניהול קופות גמל, ניהול קרנות השתלמות, ניהול קופות לפיצויים וכן מתעסקים בתחום של חיתום ובנקאות השקעות. אפסילון בית השקעות מתמחה בחסכון סולידי לטווח ארוך.

אפסילון קופות גמל הינה חברת בת של אפסילון בית השקעות. ומנהלת את כור תדיראן גמל. כור תדיראן גמל הוקמה ב 1997 והינה קופת גמל מרכזית לפיצויים. שלוש מתוך ארבע קופות הגמל הן קופות גמל מסלוליות. אפסילון קופות גמל נתאגדה בשנת 2004.

קופות הגמל של אפסילון קופות גמל מנוהלת ברובן בצורה של קופות גמל מסלוליות. אפסילון קופות גמל מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מסלולים כך שכל עמית בקופת גמל או קרן השתלמות יכול להרכיב לעצמו קופת גמל שתתאים למידותיו ומתחשבת בגיל העמית, טווח החסכון וכן ברמת הסיכון שהעמית מוכן לקחת. המעבר בין המסלולים השונים של קופות הגמל וקרנות ההשתלמות באפסילון קופות גמל מתבצעת בצורה קלה ומהירה ואינה כרוכה בשום עלות מצד הלקוח. בעת המעבר בין מסלולים שונים, זכויותיו של העמית וכן הוותק בקופה נשמרות.

אפיקי ההשקעה של אפסילון קופות גמל הינם: קופת תגמולים (לשכירים ולעצמאיים), קרן השתלמות (לשכירים ולעצמאיים), קופה מרכזית לפיצויים (מיועד למעסיק עבור פיצויי עובדים), תגמולים (מיועדת לשכירים ועצמאיים).

באפסילון בית השקעות מנהלים את כספי הלקוחות מתוך ניסיון, ידע ומקצועיות של שנים בתחום ולכן זוהי ללא ספק חברה שבה אתה יכול להרגיש בטוח ולהפקיד את מה שהכי חשוב לך וזה כספי העתיד שלך. אפסילון בית השקעות משקיעה תקציבים גדולים בניתוח מידע, מחקר וניהול השקעות כך שהלקוח יוכל לקבל את ניהול ההשקעות הטוב ביותר.

מאמר מידע על אפסילון בית השקעות

מעוניינים לקבל הצעות מבתי השקעות נוספים לניהול המוצרים הפנסיונים שברשותכם? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות אטרקטיביות חינם לניהול כל מוצר פנסיוני שברשותכם. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא ולבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו.

להשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.