להצטרפות ולהשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

מידע על הראל פיננסים בית השקעות

חברת הראל פיננסים פעילה כבר כ-40 שנה בשוק ההון, לפיכך מהווה מהחברות המובילות בשוק. חברת הראל פיננסים היא חברת בת של הראל ביטוח, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה, ומנהלת את פעילות זו באמצעות החברות הראל פיא קרנות נאמנות, הראל ניהול תיקים והראל סל. בית השקעות חברת הראל פיננסים מבססת את פעילותה על המוניטין המצוין שזכתה לו בשוק הפיננסי הישראלי, על מסורת, האמינות והמצוינות שרכשה לעצמה, ועל ניסיונם של בעלי המקצוע של הראל פיננסים הנחשבים מהמובילים בשוק הכלכלי הראל פנסיה.

הראל פיננסים מציעה ללקוחותיה מגוון מוצרי חסכון ופנסיה רחב ביותר, כמו גם מוצרי השקעות וביטוח. חברת הראל פיננסים, האמונה על נכסים בהיקף 55 מיליארד שקלים (2016), מנהלת תיקי השקעות עבור משקיעים מוסדיים, פרטיים וגופים ממשלתיים, ועוסקת במחקר מיקרו ומאקרו. תחת הראל פיננסיים ממוקמות שלוש חברות בנות – הראל ניהול קרנות הפועלת בכל הקשור לניהול קרנות הנאמנות של הראל, הראל גמל המנהלת את הראל קופות הגמל וכן הראל קרנות השתלמות, המנהלת את הראל השתלמות וחברת הראל חיתום והנפקות המלווה חברות בתחילת דרכן הבורסאית וכמובן הראל חברת ביטוח וכן הראל פנסיה המנהלת הראל קרנות פנסיה.

הראל קופות גמל – הראל גמל

הראל קופות גמל (הראל גמל דרך הראל פיננסיים) מציעה ללקוחותיה לבחור מבין שפע מסלולים המתאימים לצרכיהם ורצונותיהם ברמות סיכון משתנות. הראל קופות גמל הוקמה בשנת 1998, ומנהלת כיום אלפי לקוחות ונכסים בשווי מאות מיליוני שקלים. קופות גמל הראל מיועדת לשכירים, עצמאים ומעסיקים ונחשבת קופת גמל קלאסית. המסלול הכללי של הראל גמל מחלק את סל ההשקעות שלו בין אג"ח (ממשלתיות וקונצרניות) ובין מניות ביחסים שווים למדי (שליש-שליש-שליש). המסלול השקלי של הראל קופות גמל לעומת זאת, מרכז את נתח הסל הגדול ביותר באג"ח ממשלתיות סחירות ללא כל רכיב מנייתי. הראל גמל שחף מתרכז גם הוא באג"ח, אם כי מחלק את נכסיו בין אג"ח ממשלתיות וקונצרניות, ללא כל רכיב מנייתי. מסלול הראל גמל בז מציב בפני המשקיעים חובבי הסיכון את אחוז המניות הגבוה ביותר, כשמעל 70% מנתח הסל מושקע בהן. בנוסף, נפתח לאחרונה מסלול הראל גמל אג"ח, המשלב בין אג"ח ממשלתיות סחירות ובין ני"ע אחרים, הראל פנסיה.

בנוסף למסלולי הראל קופות גמל הראל ה"קלאסיים", אפשר למצוא בהראל קופות גמל, קופות גמל ותיקות יותר דוגמת הראל גמל גלעד, הראל גמל ניב והראל גמל כספת, המציעות מדיניות השקעה שמרנית יחסית, השומרת על חשיפה נמוכה למול מסלולי ההשקעה האחרים.

אפשרות מעניינת נוספת של הראל קופות גמל היא הראל גמל במסלול כהלכה, שהפעילות בה נעשית בכפוף לכללי ההלכה היהודית, ומחזיקה תעודת הכשר לגבי נכסיה ותחומי השווקים למולם היא פועלת -הראל פיננסיים, הראל פנסיה.

הראל קרנות השתלמות

הראל קרנות השתלמות (הראל השתלמות) הינה חלק מהראל גמל, הראל פיננסיים ומציעה פתרון לחסכון פיננסי למעוניינים לנצל את ההטבות שמעניקה ממשלת ישראל למשקיעים בקרנות ההשתלמות, ומחפשים מוצרים מקצועיים ואיכותיים בתחום זה. מוצרי הראל קרנות השתלמות מגיעים אף הם במגוון מסלולים המיועדים לטעמם המשתנה של המשקיעים – מסלול הראל השתלמות שקלי למשל, משקיע את מרבית נכסיו בפק"מ, מק"מ ואג"ח שקלי, לפיכך מציע מסלול סולידי ביותר. מסלול הראל השתלמות שלד"ג משלב בין אג"ח ממשלתיות וקונצרניות, אולם משלב גם מרכיב מנייתי קטן של עד 10% מכלל הסל המושקע. לעומתו, מסלול הראל השתלמות נץ שם דגש משמעותי על הרכיב המנייתי דווקא, ובו מרבית חלקו של הסל מושקע במניות או בני"ע בעלי אופי מנייתי, מתוך הנחה כי לאורך זמן משיגות מניות תשואות גבוהות יותר מכל מכשיר השקעה אחר. בנוסף לאלה קיימים מסלולי הראל השתלמות ניבה המציעה קופה כללית גמישה וכן הראל השתלמות דיקן הנחשבת קלאסית, ודומה מאוד לקופת הראל השתלמות הבסיסית בשינויים קלים,הראל פנסיה.

מסלול חדש שנפתח בהראל קרנות השתלמות קרוי הראל השתלמות אג"ח, בו מושקע מרבית הסל באג"ח ממשלתיות סחירות ללא מניות כלל – מה שמקנה למשקיעים רמת סיכון נמוכה תוך ניצול אפשרויות ניוד והתאמה לשינויים החלים בשוק ההון. גם הראל השתלמות מציעה מסלול כהלכה הפועל על פי כללי ההלכה היהודית.

מאמר מידע על הראל פיננסים בית השקעות והראל פנסיה

מעוניינים לקבל הצעות מבתי השקעות נוספים לניהול המוצרים הפנסיונים שברשותכם? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף, וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות אטרקטיביות חינם לניהול כל מוצר פנסיוני שברשותכם. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא ולבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו.

להצטרפות ולהשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלאו הטופס

משרדי הראל פיננסים אחזקות בע"מ שוכנים ברחוב ז'בוטינסקי 7 רמת גן

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.