מעוניין להצטרף לאנליסט קרן השתלמות, אנליסט קופות גמל ואנלינסט השקעות?

מלא הטופס הקצר או התקשר לשירות הלקוחות וקבל הצעות מאנליסט

מידע על אנליסט בית השקעות

אנליסט קרן השתלמות ★ אנליסט קופות גמל ★ אנליסט קרנות השתלמות ★ אנליסט גמל

חברת אנליסט בית השקעות נוסדה בשנת 1985 ומצויה כיום ברשימת עשרת בתי ההשקעות המובילים בישראל. בשנת 1994 הפכה אנליסט בית השקעות לציבורית ומניותיה נסחרות בבורסה לני"ע בתל אביב. מייסדי החברה הם שמואל לב ואהוד שילוני, המכהנים כיושבי ראש משותפים של דירקטוריון אנליסט בית השקעות. מנכ"ל אנליסט בית השקעות הוא איציק שנידובסקי, אושיה מוכרת בתחום ההשקעות בארץ.

חברת אנליסט בית השקעות עוסקת בפעילות מגוונת בשוק ההון, שבין השאר נמנים עליה ניהול תיקי השקעות, קרנות נאמנות, חיתום, וכן אנליסט קופות גמל ואנליסט קרנות השתלמות, אנליסט קרן השתלמות – נכסים שערכם הכולל מוערך בכ-11 מיליארד שקלים (2015). אנשי אנליסט בית השקעות, אנליסט גמל ואנליסט השתלמות שמים דגש רב על מקצוענות והצלחה לטווח ארוך, לפיכך נזהרים מאוד מספקולציות ומהשקעה באפיקים "אופנתיים", ומאידך משקיעים משאבים רבים במחקר וניתוחי שוק, על מנת להעריך בצורה טובה ככל האפשר את תנודות השוק המשמעותיות ולפעול על פי הערכות אלה. אנליסט קרן השתלמות

אנליסט בית השקעות – מדיניות ההשקעות של אנליסט גמל וכן אנליסט השתלמות

אנליסט קופות גמל וקרן השתלמות אנליסט קרנות השתלמות מנוהלות בשלושה אפיקים מרכזיים. יש לציין כי האג"ח המוזכר בכל האפיקים מורכב ברובו מאג"ח צמוד מדד, ממשלתי וקונצרני. החלק המנייתי לעומת זאת, מושקע ברובו במניות ישראליות, זאת על פי תפיסת העולם של אנליסט בית השקעות המבקש לתמוך במניות אלה.

להלן אפיקי ההשקעה המרכזיים באנליסט קופות גמל, אנליסט קרנות השתלמות:

  1. האפיק הסולידי, המציג סל הבנוי ברובו מאג"ח (ממשלתיות, קונצרניות ואג"ח ואג"ח להמרה) ואחוז קטן מנייתי – עד 25% בלבד. רמת הסיכון והתנודתיות באפיק זה הם נמוכים.
  2. אפיק מנייתי, בו סל ההשקעה מכיל מעל 50% של רכיב מנייתי. יתרת ההשקעה מורכבת מאג"ח ומאפיקים נזילים למיניהם.
  3. אפיק גמיש, המציג סל שעד 50% הוא רכיב מנייתי, ויתרת התיק מבוסס אג"ח. אפיק זה מבוסס על תגובתיות מקסימאלית לתנודות השוק, ועל מתן מענה מיידי כמעט לתחזיות המגיעות ממחלקת המחקר של אנליסט בית השקעות, מנהלי תיקי השקעות .

אנליסט קרנות השתלמות – פירוט הקרנות הדומיננטיות

קרנות ההשתלמות מבית "אנליסט קרנות השתלמות" מובילות את טבלאות התשואה של קרנות אלה. נסיקת אנליסט השתלמות שלה מעידה על תשואות גבוהות במיוחד להם זכו לקוחותיהם.

אנליסט קרנות השתלמות (קרן השתלמות אנליסט קרן השתלמות) מציעה מספר מסלולים אפשריים לקרנות השתלמות המצויות באמתחתה, בהן השוני העיקרי הוא במרכיב המניות בתמהיל סל ההשקעות של הקרן. קרן אנליסט השתלמות כללי למשל, מכילה מרכיב מניות מצומצם של כ-25%, לעומתה קרן השתלמות אנליסט השתלמות כללי ב' מגדירה את מרכיב המניות עד 50%, בעוד קרן אנליסט השתלמות מניות מגדירה את רף המניות מעל 50% בסל. בנוסף לאלה קיימת קרן אנליסט השתלמות אג"ח שאינה כוללת מניות כלל כי אם מרכיב אג"ח של מעל 50%, וקרן אנליסט השתלמות ממשלתית המחזיקה אג"ח ממשלתיות בלבד ללא קונצרניות וללא מניות כלל.

אנליסט קופות גמל – פירוט הקופות הדומיננטיות

אנליסט קופות גמל בע"מ (אנליסט גמל) היא חברת בת מבית אנליסט בית השקעות, ומנהלת נכסים בסך 4.4 מיליארד שקלים. אנליסט קופות גמל (אנליסט גמל) אנלינסט קופת גמל היא החברה הראשונה בישראל שקיבלה את אישור משרד האוצר לניהול קופות גמל בישראל. קופת הגמל המרכזית במסגרת אנליסט קופות גמל היא אנליסט גמל מסלולית, המציעה מגוון קופות גמל ברמות סיכון משתנות, הכוללות רמות אחוזים שונים של מניות בסל ההשקעות שלהן. מרכיב המניות בקופת אנליסט גמל כללית למשל הוא כ-25%, לעומתה אנליסט גמל מנייתית ממנפת את אחוז המניות למעל 50%, ולפיכך מציעה רמת סיכון גבוהה יותר למשקיעים בה. קרן השתלמות אנליסט בנוסף, אליהן אפשר למצוא מסלולי אנליסט גמל מט"ח המשקיעה באג"ח מט"ח באחוז גבוה, אנליסט גמל שקלי, אנליסט גמל אג"ח ללא מניות, וכן אנליסט גמל ממשלתי בהם תופס רכיב האג"ח מעל 75% ללא אג"ח קונצרניות או מניות.אנליסט קופות גמל

להשוואת בתי השקעות,קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.