להצטרפות ולהשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

מידע על הלמן אדובי בית השקעות

הלמן אדובי בית השקעות

באפריל 2013 התמזגו בתי ההשקעות הדס ארזים ואדובי והלמן – אלדומי, תחת השם הלמן אלדובי בית השקעות. הלמן אדובי מומחים בניהול מוצרים פיננסיים ופנסיונים עבור לקוחות ובמתן פתרונות המתאימים לדרישותיהם. הלמן אדובי בית השקעות עובד עם לקוחות פרטיים ועסקיים וכן עם גופים ציבוריים שונים. חברת הלמן אדובי בית השקעות משקיעה בכל לקוח את מלוא תשומת הלב הנדרשת, ואנשיה מקפידים על שירות אישי וליווי אמין במטרה לספק את כל הצרכים של לקוחותיהם תוך מענה מהיר לכל צורך.

חברת הלמן אדובי בית השקעות שמה דגש מיוחד על התעדכנות ועדכניות של המוצרים הפיננסיים שתחת אחריותה (תיקי השקעות, קרנות נאמנות, קרנות השתלמות וקופות גמל וכן קרנות פנסיה וקופות פיצויים). מתוך ההבנה, כי שוק ההשקעות בישראל משתנה תדירות, משקיעה חברת הלמן אדובי משאבים רבים בניתוח מתמיד של פעילות השוק ובהערכת הכיוונים אליו יפנה, זאת על מנת לבצע בזמן את השינויים הנדרשים באפיקי ההשקעה השונים.

מדיניות הפעולה של הלמן אדובי בית השקעות נקבעת על פי החלטותיה של ועדת השקעות המתכנסת אחת לשבועיים, בה חברים נציגים חיצוניים בלבד. ההחלטות לגבי אפיקי ההשקעות של החברה מתקבלות על פי האטרקטיביות של אפיקי ההשקעות הקיימים בשוק, ועל פי ספקולציות לגבי האופק הצפוי לאפיקים אלה, תוך שימוש במערכת ניהול סיכונים, המאפשרת לבדוק את ההשקעות לפי תסריטי השקעה שונים. ועדת ההשקעות אחראית גם על אישור השקעות חריגות. הלמן אדובי בית השקעות אחראי על ישום ההחלטות המתקבלות בועדת ההשקעות.

תחת הלמן אדובי בית השקעות אפשר למצוא את הגופים הלמן אדובי קופות גמל, הלמן אדובי קרנות השתלמות, הלמן אדובי קרנות נאמנות, הלמן אדובי ניהול תיקים ועוד.

הלמן אדובי קופות גמל

הלמן אדובי קופות גמל מציעה מגוון מוצרים, המתאימים ללקוחות שונים המעוניינים לנהל את קופות הגמל שלהם במגוון אפיקי השקעה. לקוחותיה של הלמן אדובי קופות גמל מוזמנים לבחור בין מבחר מסלולים מנייתיים, אג"חים, צמודי מדד שקלי או מט"חי, או מאידך – מציעה הלמן אדובי קופות גמל גם קופת גמל בניהול אישי IRA, המאפשרת ללקוחות לקבוע את מדיניות ההשקעות שלהם באופן עצמי. להלן כמה מקופות הגמל המרכזיות המנוהלות על ידי הלמן אדובי קופות גמל:

  1. הלמן-אלדובי בר יציב, מסלול הלמן-אלדובי בר יציב, ש-30.4% ממנה מושקעת במניות והשאר באג"ח ובפיקדונות.
  2. הלמן-אלדובי בר יציב, מסלול הלמן-אלדובי מנייתי, שלפחות 70% ממנה מושקעת במניות ובאופציות ושאר אפיקי ההשקעה הם אג"ח ופיקדונות.
  3. הדס ארזים לפרישה מבית הלמן אדובי קופות גמל, המאגדת מספר קופות גמל הנבדלות במרכיב המנייתי שבהן.

הלמן אדובי קרנות השתלמות

להלן קרנות ההשתלמות המנוהלות תחת הלמן אדובי קרנות השתלמות:

  1. הלמן-אלדובי השתלמות, מסלול הלמן-אלדובי כללי , ש-30% ממנה מושקעים באפיקים מנייתיים והיתרה – באפיקי אג"ח.
  2. הלמן-אלדובי השתלמות, מסלול הלמן-אלדובי השתלמות מנייתי, שלפחות 50% ממנה מושקע במניות ישראליות, בחו"ל, באופציות ובאג"ח וכן בקרנות נאמנות בעלות רכיב מנייתי משמעותי.
  3. הלמן-אלדובי השתלמות, מסלול הלמן-אלדובי השתלמות אג"ח, ש-60% ממנה מושקע באג"ח (בין אם צמודי מדד, צמודי מט"ח או שאינן צמודות).
  4. הלמן-אלדובי השתלמות, מסלול הלמן-אלדובי השתלמות שקלי, ש50% ממנה מושקע בנכסים פיננסיים לא צמודים, ללא מט"ח.
  5. הלמן אדובי קרן השתלמות משתלמת זהב, בעת רכיב סיכון קטן (15% מושקעים במניות) והיתרה – באג"ח ובפיקדונות (ברובם צמודי מדד).
  6. קרן השתלמות הלמן אדובי כספית והלמן אדובי משתלמת כספית, שתיהן מבית הלמן אדובי קרנות השתלמות, המושקעות באג"ח ממשלתיות בלבד ולטווח קצר.

בנוסף לכלה, מציעה הלמן אדובי קרנות השתלמות גם קרן השתלמות מנוהלת אישית (תחת מוצר IRA של משרד האוצר), כך שהלקוח בוחר בעצמו את אפיקי ההשקעה בהן מושקעת הקרן תחת הלמן אדובי קרנות השתלמות, ויכול להתעדכן ולבצע שינויים בשקיפות מלאה. הלקוח יכול לנהל את קרן ההשתלמות שלו בעצמו או להיעזר בשירותיו של מנהל תיקים מטעם הלמן אדובי קרנות השתלמות.

ים לקבל הצעות מבתי השקעות נוספים לניהול המוצרים הפנסיונים שברשותכם? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף, וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות אטרקטיביות חינם לניהול כל מוצר פנסיוני שברשותכם. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא ולבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו.

להצטרפות ולהשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.