מחפשים הלוואות חוץ בנקאיות?

מעוניין לקבל הצעות להלוואות חוץ בנקאיות?

רוצה להשוות הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה ללא עלות?

בשנים האחרונות, מאז כניסת האיסור על חריגה בחשבונות הבנק שלנו, קיבלו הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים מקום של כבוד במימון, הנדרש כמעט לכל תחום. לנוכח איסור החריגה, נאלצים רבים ליטול הלוואות חוץ בנקאית לכל מטרה שהיא: הלוואה חוץ בנקאית מיידית לרכישת רכב, הלוואה חוץ בנקאית מיידית לשיפוץ הבית, לטיול, לחתונה, הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים המעוניינים לפתוח עסק חדש וזקוקים הלוואה לעסק ועוד רבים.

בעבר, ניתן היה לקבל הלוואה רק דרך הבנק בו מתנהל החשבון של הלווה, אולם כיום השתנתה המציאות. הלוואה חוץ בנקאית מיידית היא זמינה ומהירה וניתן לקבל אותה במגוון מקומות המספקים מימון ואשראי, ולא רק בבנק שלנו. הלוואות אלו נקראות הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה, בדומה להלוואות לכל מטרה. כלומר, בפני הצרכנים עומדות לא מעט חלופות כשהם נדרשים לקבל הלואה חוץ בנקאית לכל מטרה, וכל שנותר להם הוא לערוך סקר נבון ויעיל כדי לקבל הלוואה חוץ בנקאית מיידית בתנאים הטובים ביותר עבורם. השוואה בין מספר הלוואות חוץ בנקאית לכל מטרה חוסכת כסף רב על תשלומי הריבית לאורך חיי ההלוואה.

היכן ניתן למצוא הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים ועצמאיים?

בין המקורות לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים ועצמאיים ניתן למצוא בראש הפירמידה את הלוואות חברות האשראי, הלוואות ממוסדות, חברות, קרנות ובתי השקעות, וכן הלוואות מחברות הפרטיות שהן חברות ליסינג ופקטורינג (שחלקן משתייכות לשוק האפור). כל אלה מעמידות אפשרויות רבות לקבלת הלוואות חוץ בנקאית לכל מטרה ונדרש לבדוק אותן לפרטי פרטים על מנת שתוכלו להבין את התנאים הנדרשים לקבלת כל הלואה חוץ בנקאית מיידית, הלוואה לעסקים קטנים.

יש לקחת בחשבון כי גובהן של הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה אינו עולה על כמה עשרות אלפי שקלים, בעיקר לנוכח העובדה כי העירבונות של הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה מסוג זה מוגבלות ואינן יכולות לשמש כבטחונות עבור סכומים גבוהים בהרבה. לפיכך מתאימות הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה בעיקר למימון אירועים ופערים בתזרים המזומנים המשפחתי, כפי שתואר לעיל.

הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה – להלן השיקולים הנדרשים לקבלת החלטה

  1. דעו כי אין חובה לקחת הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים דרך הבנק בו מתנהל חשבונכם, וכי תוכלו לקחת הלוואה שכזו בכל בנק או מוסד פיננסי אחר.
  2. ניתן לקבל גם משכנתא חוץ בנקאית או הלוואה ללא ריבית.
  3. ערכו סקר שוק מקיף בין כל חברות הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים. לרשותכם עומדים הבנקים, חברות הלוואות חוץ בנקאית לכל מטרה וחברות פרטיות לסוגיהן. אל תקבלו החלטה מבלי שתבדקו היטב את נתוני הלואה חוץ בנקאית מהמוצעת על ידי כל אחד מהגופים, וזכרו לבדוק בעיקר את גובה הריבית, תקופת ההחזר והאפשרות להחזיר את הלואה חוץ בנקאית לכל מטרה טרם מועד הפירעון ("נקודת יציאה") הלוואת אקספרס.
  4. בעת לקיחת הלוואה חוץ בנקאית מיידית, בדקו היטב את גובה הריבית המוצעת. זכרו, כי ניתן להתמקח על גובה הריבית של הלואה חוץ בנקאית לכל מטרה ובמידה, והנכם לקוחות "טובים" של הגוף הפיננסי (כלומר, בעלי תזרים מזומנים שוטף, ללא משיכות יתר בחשבון הבנק או המחאות שחוזרות), הרי שלא תהיה בעיה לזכות בתנאים טובים יותר עבור הלואה חוץ בנקאית לכל מטרה שתקבלו.
  5. התאימו את גובה הלוואות חוץ בנקאית לכל מטרה ותנאיה לתזרים המזומנים החודשי שלכם. בדקו היטב מה יהיה גובה ההחזר החודשי שתצטרכו לשאת בתקופת הלואה חוץ בנקאית לכל מטרה (כולל הקרן והריבית), כך שהתנהלות הכלכלית שלכם לא תיפגע ולא תיקלעו לקושי כלכלי בשל נטילת הלוואות חוץ בנקאית לכל מטרה.
  6. שקללו היטב את תקופת הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים. ככל שתיקחו הלואה חוץ בנקאית לכל מטרה לתקופה ארוכה יותר, כך תהיה הריבית על הלוואה חוץ בנקאית מיידית גבוהה יותר, אולם ההחזר החודשי של הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה יהיה נמוך יותר, ויאפשר לכם אורך נשימה כלכלי למרות ההלוואה.
  7. זכרו, כי על מנת לקבל תנאים טובים יותר בעת לקיחת הלוואה חוץ בנקאית מיידית, כדאי להציג מסמכים המעידים על יכולת החזר גבוהה וכוללים את כל הנכסים הקיימים שלכם, גם אם אינם נראים משמעותיים עבור הלוואה חוץ בנקאית מיידית. בתוקף מסמכים אלה נכללים תלושי משכורת, בעלות על רכבים, קצבאות, הכנסות מהשכרת דירות, תוכניות חיסכון וביטוחים, קרנות השתלמות ועוד.

הלוואת חוץ בנקאיות הן הלוואות שניתנות שלא דרך המערכת הבנקאית אלא דרך חברות אשראי ומלווים גדולים בישראל.