רוצה לקבל הצעות מעולות לעמלות נמוכות למסחר בבורסה בתל אביב?

רוצה להפחית את עמלות המסחר שלך ולהינות ממערכות מסחר מתקדמות?

מלא הטופס וקבל הצעות מעולות למסחר בבורסה לניירות ערך (Tel Aviv Stock Exchange)

סקירה על אתר הבורסה לניירות ערך בתל אביב (Tel Aviv Stock Exchange)

הבורסה לניירות ערך בתל אביב מרכזת את המסחר בשוק ההון בארץ. אתר הבורסה לניירות ערך מציע מידע רב על כל אפיקי המסחר השונים, סקירות על חברות, ניתוחים, סטטיסטיקות, פירסומים ציבוריים, גרפים ועוד.

אתר בורסה תל אביב הנקראת גם Tel Aviv Stock Exchange או בקיצור TASE מתעדכן ללא הרף בשלל נתונים על ניירות הערך הנסחרים בו. כל חברה ציבורית או חברה שגייסה הון בבורסה מחוייבת לדוח על כל אירוע מהותי שמתרחש בחברה, ואירוע זה מפורסם באתר הבורסה בתל אביב. ניתן למצוא את כל ההודעות השונות שהחברות מפרסמות ופירסמו במהלך המסחר באתר נוסף של הבורסה שנקרא MAYA – מערכת אינטרנט להודעות. אתר זה יושב בסאב דומיין של אתר הבורסה בתל אביב (tase.co.il) ומכיל מידע אדיר על כל מה שמתרחש בניירות הערך שנסחרות בבורסה בתל אביב. אפשר למצוא דיווחי חברות, מידע על קרנות נאמנות, מידע על כל המכשירים הפיננסים הנסחרים בבורסה ועוד.

חשוב להבהיר שאתר הבורסה בתל אביב אינו מקושר למערכות המסחר הרגישות אלא מספק בעיקר מידע אינפורמטיבי. ניתן למצוא באתר בורסת תל אביב תכניים לימודיים רבים על עולם ההשקעות ועל תפקידה של הבורסה לניירות ערך.

אתר הבורסה מעולה לקבלת מידע על מניות בבורסה או נתונים על מסחר בבורסה, במיוחד כשאתה נדרש לקבל החלטות השקעה שונות. מנהלי השקעות רבים נוהגים לקבל עידכונים שותפים לגבי ניירות ערך שהם מחזיקים כגון מניות, אגרות חוב, מכשירים פיננסים שונים, אופציות, מט"ח ועוד.

ההתמצאות באתר הבורסה קלה ביותר ואינה דורשת אימון או ידע מוקדם, הכל נמצא בקליק אחד.

מנהלי תיקי השקעות משתמשים במערכות מסחר שאינן מחוברות לאתר הבורסה לניירות ערך אלא למערכת המסחר של הבורסה – שתי הפונקציות הללו אינן מחוברות ישירות כך שאם אתר הבורסה נפגע ממתקפת האקרים, אין השפעה מיידית על המסחר בבורסה ולכן המסחר ממשיך להתקיים.

ניהול תיקי השקעות

על מנהל השקעות, בין אם הוא סוחר מביתו או עובד בבית השקעות, חייב להכיר את אתר הבורסה לניירות ערך (Tel Aviv Stock Exchange) בצורה מעולה. מידע רב חשוב מעין כמוהו להערכת חברות וצפי לעתיד מסתתר בין שלל המידע בבורסה. מעניין מאוד לעקוב אחרי הדיווחים המיידים שחברות ציבוריות מפרסמות – באירע אירוע חריג ומהותי לחברה, עליה לפרסמו במהירות על מנת שלציבור המשקיעים תהיה האפשרות להעריך ולנתח בצורה שווה את המידע החדש.

Tel Aviv Stock Exchange – הבורסה בתל אביב במשך עשור נחשבה לאחת הבורסות שהציגו תשואות מעל למומצע העולמי, יציבה יחסית ורעננה. משקיעים מכל העולם נכנסו לבורסה והזרימו כסף חדש. מבחן חשוב מעין כמוהו היה בשלהי שנת 2008 עם התפוצצות בועת הנדל"ן בארה"ב והתרסקות הבנקים בעולם – הבורסה בתל אביב Tel Aviv Stock Exchange נפגעה גם היא אך לאחר כמה חודשים קשים חזרה לעליות חדות.

קבל עכשיו הצעות לעמלות נמוכות ושירות מעולה למסחר בבורסה בתל אביב.