להשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלאו הטופס

אי בי אי בית השקעות IBI בית השקעות איי בי איי

איביאי בית השקעות (IBI בית השקעות) הוקם בשנת 1971 ע"י שלושה שותפים. כיום הוא מנהל כ- 40 מיליארד שקל ומעסיק מעל 300 עובדים. אי בי אי בית השקעות (IBI בית השקעות) הינו אחד מגופי ההשקעות הוותיקים והמובילים בישראל. מניות חברת IBI בית השקעות נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב משנת 1984, ומשרדי החברה ממוקמים במגדל שלום ברחוב אחד העם 9 בתל אביב.

בשנת 2013 רכשה קבוצת IBI בית השקעות את בית ההשקעות תמיר פישמן גמל ותמיר פישמן קרנות השתלמות בסכום של כ 14 מיליון שקלים.

השירותים המוענקים ע"י איביאי בית השקעות הם: אי בי אי קרנות נאמנות, אי בי אי ניהול תיקים, אי בי אי גמל וקרנות השתלמות. בנוסף ניתן לקבל שירותים של מסחר בבורסות, ייעוץ להשקעות ובנקאות להשקעות.

כספי הלקוחות מנוהלים ע"י צוות מנהלי השקעות מקצועי ותיק ומיומן. ניהול ההשקעות ב – איי בי איי בית השקעות (IBI בית השקעות) נתמך ע"י מחלקת מחקר מאוד חזקה ובעלת מוניטין רב. מחלקת המחקר של אי בי אי בית השקעות IBI השקעות, היא מהמובילות בשוק. בנוסף, המחלקה הכלכלית מסקרת בצורה רחבה את הכלכלה הישראלית וכן את הכלכלה הגלובלית. אי.בי.אי בית השקעות

לאי בי אי בית השקעות (IBI בית השקעות) מגוון רחב של לקוחות, הן לקוחות פרטיים והן לקוחות מוסדיים. עם הלקוחות המוסדיים נמנים גופים ציבוריים, עמותות, מלכ"רים וקרנות מחקר של אוניברסיטאות ובתי חולים.

אי בי אי בית השקעות מאמין ביחס אישי לכל לקוח ומאמין כי הלקוח חייב לעמוד במרכז תוך התחשבות בצרכיו ודרישותיו של הלקוח.

קופות הגמל, קרנות ההשתלמות וקופות מרכזיות לפיצויים באי בי אי מנוהלות ע"י אי בי אי גמל בע"מ (IBI gemel). אי בי אי גמל הוקמה בשנת 2006 ונכון לשנת 2010 היא מנהלת 1.5 מיליארד ₪. חשבונות העמיתים באי בי אי גמל מנוהלים בבנק הפועלים שאחראי על התפעול של הקופות.

לצורך ניהול קופות גמל וקרנות ההשתלמות, נעזרת אי בי אי גמל במחלקת המחקר של איביאי בית השקעות IBI השקעות, תוך מתן דגש על מערך ניהול סיכונים, בקרת פנים, בקרת השקעות ועמידה בכל דרישת חוק ורגולציה.

אי בי אי ניהול תיקי השקעות– מחלקת ניהול התיקים של איי בי איי מציעה יכולות ניהול השקעות מתקדמות ונעזרת במחלקת המחקר הגדולה והוותיקה של אי בי אי.

אי.בי.אי. גמל מעמיד עבור לקוחותיו מספר מסלולי השקעה כך שכל לקוח יכול לבחור מסלול על פי רמת הסיכון שלו וטווח ההשקעה שלו. לקוח אי בי אי גמל יכול בקלות לעבור בין מסלול אחד לאחר או לשלב כמה מסלולים יחד. בכך יכול כל לקוח באי בי אי גמל לבנות לעצמו קופת גמל או קרן השתלמות המותאמת במיוחד עבורו.

להשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

Tel Aviv Stock Exchange

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג של אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.