רוצה לשפר את התשואות של קרן ההשתלמות שלך?


רוצה דמי ניהול נמוכים יותר בקרנות ההשתלמות שלך?

 

קבלו הצעות מהחברות המובילות ובחרו את קרן ההשתלמות המתאימה ביותר לצרכיך

 מידע על קהל קרן השתלמות

 

i  פנסיה הינו אתר מוביל בישראל למידע בתחום קופות הגמל, קרנות השתלמות ותכנון פנסיוני. באמצעותינו תוכלו לקבל תכנון פנסיוני מקיף, מקצועי ובחינה כללית של תיק החיסכון הפנסיוני שלך.

 

קהל קרן השתלמות, מבית מגדל שוקי הון, מציעה מכשיר חסכון לטווח בינוני וארוך הטומן בחובו יתרונות רבים. קהל קרן השתלמות הייתה שייכת בעבר לבנק לאומי ולבנק דיסקונט, ובשנת 2007 הועברה לניהול מגדל קרנות השתלמות, גוף ניהול קרנות ההשתלמות של "מגדל". חשוב לציין, כי בעת המיזוג לא הייתה פגיעה בזכויות המשקיעים, וכי אלה נשארו ללא שינוי גם תחת ניהולה של מגדל קרנות השתלמות.

טרם נדבר אודות "קהל קרן השתלמות", להלן רקע אודות " מגדל קרנות השתלמות "

חברת מגדל היא מבתי ההשקעה הותיקים במדינת ישראל, הפועלת מזה כ-45 שנה. חברת " מגדל קרנות השתלמות " הוקמה בשנת 2003 תחת השם "מגדל גמל פלטינום", ומציעה ללקוחות מבחר קרנות השתלמות לבחירה. מגדל קרנות השתלמות שמה דגש על השגת תשואה משמעותית ככל האפשר בהשקעות בעלות רמות סיכון נמוכות יחסית, זאת כחלק מראייתה של מגדל את עצמה כבית השקעות סולידי, הפועל בתבונה לנוכח התנודות השוק הכלכלה בישראל ובעולם.

פרט למגדל קהל השתלמות, מנהלת מגדל קרנות השתלמות מגוון קרנות נוספות, ביניהן מגדל השתלמות (שקלי קצר ולטווח ארוך), מגדל מקפת השתלמות, מגדל פלטינום השתלמות (כללי ומנייתי) ומגדל מעוז. כל אלה נבדלות בעיקר במדיניות ההשקעה של מגדל קרנות השתלמות בהן – חלקן מכילות מכשירים פיננסיים בסיכון גבוה יותר (מניות), ובחלקן הרכיב הגדול ביותר הוא השקעות אג"ח בהן רמת הסיכון נמוכה באופן משמעותי.

 

קהל קרן השתלמות – תעודת זהות

קהל קרן השתלמות הוקמה בשנת 1980 בבעלות בנק דיסקונט ולאומי, ובשנת 2007 הועברה לניהול מגדל קרנות השתלמות. החברה המנהלת את מגדל קהל השתלמות היא מגדל גמל פלטינום בע"מ. קהל קרן השתלמות מיועדת לעצמאים ולשכירים. נכון לדצמבר 2010, דמי הניהול הממוצעים הנגבים על ידי מגדל קרנות השתלמות בעבור קהל קרן השתלמות הם 1.04%. מדד שארפ של קהל קרן השתלמות מבית מגדל קרנות השתלמות הוא גבוה יחסית, ולפיכך ממצב את הקרן המנוהלת על ידי מגדל קרן השתלמות כקרן איכותית, המפיקה תשואה גבוהה ברמות סיכון נמוכות.

הקווים המאפיינים את קהל קרן השתלמות כחלק מבית " מגדל קרנות השתלמות "

  1. נכון לחודש אוגוסט 2010, מהווה מגדל קהל השתלמות את הקרן הגדולה ביותר בישראל.
  2. מדיניות ההשקעה של מגדל קרנות השתלמות היא השקעה בחברות, שלהן קיים סיכוי להשיג תשואה עודפת בהשוואה למדדי התשואה הממוצעים בשוק, זאת ביחס לסיכון נמוך בטווח הארוך. מדיניות השקעה זו של מגדל קרנות השתלמות זוכה למחמאות ושבחים רבים מצד העיתונות הכלכלית בישראל, ומצד גופים פיננסיים מובילים המנתחים את שוק ההשקעות.
  3. מגדל קהל השתלמות שמה דגש על חסכון בינוני וארוך, כאמור. לפיכך, בחירת האפיקים הפיננסיים להשקעה נעשית על ידי חברת מגדל מתוך הסתכלות לטווח ארוך וללא התייחסות לשינויים ומגמות קצרות טווח.
  4. מגדל קהל השתלמות כוללת מסלול כללי, מסלול  מנייתי, מסלול אג"ח, מסלול חו"ל, מסלול מט"ח ומסלול שקלי קצר.
  5. הפיזור בתוך קהל קרן השתלמות הוא פיזור גיאוגרפי, המפזר את כספי ההשקעה בין נכסים שונים. זאת, על מנת ליצור תמהיל השקעות רחב ככל האפשר.
  6. תמהיל ההשקעות במגדל קהל השתלמות משתנה מעת לעת, על פי החלטת " מגדל קרנות השתלמות " ועל פי התחנות החוקיות הקיימות והמשתנות מעת לעת.


 

מעוניינים לקבל הצעות מגופים נוספים לניהול המוצרים הפנסיונים שברשותכם? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיעה בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל 3 הצעות אטרקטיביות חינם לניהול כל מוצר פנסיוני שברשותכם. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא ולבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו.