לחץ להצעות אטרקטיביות לביטוח משכנתא ממומחים לביטוח משכנתא

ייעוץ משכנתאות

קבלו הצעות לייעוץ משכנתא מיועצי משכנתאות מומחים

מעוניין להשוואת יועצי משכנתאות מומחים?

נא למלא את הטופס אך ורק בקשר לייעוץ משכנתא ולא למטרות הלוואה.

ייעוץ משכנתאות על ידי מומחי המשכנתאות של האתר

משכנתא חוץ בנקאית היא הלוואת משכנתא שמקורה אינו מהמערכת הבנקאית הממוסדת אלא מחברות אשראי ומחברות כרטיסי אשראי שמתמחות בנושא.

שוק המשכנתאות בישראל נשלט על ידי הבנקים למשכנתאות ללא עוררין. עשרות שנים שבנקים אילו הם הגורם הגדול והמשפיע בשוק המשכנתאות – כאן גם טמונה הבעייתיות בענף זה. ישראלים רבים אינם יכולים לקבל משכנתא בנקאית רגילה מסיבות רבות:

 • בעיות מול הבנקים, בעיקר בהגבלת חשבון בנק – חשבון בנק מוגבל.
 • פשיטת רגל שבעקבותיה הוגשו תביעות להוצאה לפועל.
 • לקוחות שאינם עובדים או שמקום עבודתם אינו מסודר, יציב או קבוע.
 • לקוחות שהבנקים למשכנתאות סרבו לקבלם מכל מיני סיבות – סיבות גלויות ונסתרות.
 • לקוחות שהגיעו לגובה המקסימלי של לקיחת משכנתא מבנק למשכנתאות וזקוקים למימון נוסף.

כפי שניתן לראות, הסיבות ללקיחת משכנתאות חוץ בנקאיות הן רבות. ברוב המקרים, משכנתא חוץ בנקאית נלקחת לתקופה קצרה יחסית של כמה שנים לעומת משכנתא בנקאית רגילה שנלקחת תקופות של עד 30 שנה.

מסלולי משכנתאות חוץ בנקאיות

בדומה למשכנתאות בנקאיות רגילות, משכנתא חוץ בנקאית היא הלוואת משכנתא לכל דבר ועניין. ניתן לבחור בכמה מסלולי משכנתאות ולשלב מסלולים שונים לפרקי זמן שונים. כמובן שניתן בכל עת לקבל סיוע ועזרה מיועץ משכנתאות המומחה למסלולי משכנתאות ולריביות למשכנתאות. בנוסף למסלולי משכנתאות, ניתן גם לקבוע את שיטת החזר המשכנתא על פי לוחות סילוקין מקובלים – לוח שפיצר היא שיטת ההחזר הידועה מכולם.

ריביות משכנתאות חוץ בנקאיות יכולות להיות צמודות למדד המחירים, לא צמודות, שקליות או צמודות למט"ח – בדומה למשכנתא בנקאית רגילה, בדומה להלוואה לכל מטרה.

משכנתא חוץ בנקאית היא דרך מעולה ואולי גם היחידה לקבל את המימון שאתה זקוק לו לצורך קניית נכס. ניתן גם להשתמש במשכנתא חוץ בנקאית לצורך סגירת חובות בגין משכנתא בנקאית או לצורך השלמה של מימון למשכנתא.

מתי ניקח משכנתא חוץ בנקאית?

 • אנו חייבים מימון ביניים והגענו לתקרת המימון הבנקאי מצד הבנק.
 • אנו מסורבים לקבל משכנתא בנקאית.
 • קבלנו המלצות מיועץ משכנתאות.
 • לאחר השוואת ריביות משכנתא מצאנו דווקא שהריביות במשכנתה חוץ בנקאית טובות יותר מהריביות על משכנתא בנקאית.
 • אנו זקוקים למימון דחוף לצורך סגירת חובות – הן חובות למשכנתא והן חובות חיצוניים.

משכנתא חוץ בנקאית דומה בעיקרה להלוואה חוץ בנקאית רגילה אלא שבמשכנתא חוץ בנקאית, המלווה ידרוש לקבל ערבויות נוספות וכן ביטוח משכנתא וביטוח חיים למשכנתא כמקובל על ידי הבנקים למשכנתאות. תהליך קבלת הלוואת משכנתא חוץ בנקאית דומה בעיקרו לתהליך קבלת הלוואה, אך כאמור, תהיו צריכים לספק לגוף שיעניק לכם את הלוואת המשכנתא החוץ בנקאית למסמכים נוספים, ערבויות, ביטוח וכדומה.

האם יועץ משכנתאות יוכל לסייע לנו בהשוואת ריביות משכנתאות חוץ בנקאיות?

בהחלט! ענף המשכנתאות חוץ בנקאיות הוא תחרותי ביותר כאשר פועלות בתחום זה עשרות חברות חוץ בנקאיות שמתחרות על ליבם (וכספם) של הלקוחות. התחרות הבריאה בשוק, שוק המשכנתאות החוץ בנקאיות ומול הבנקים למשכנאות הרגילים מייטיבה עם הלקוחות ומוזילה להם את עלויות המשכנתא.

בגלל שיש כל כך הרבה חברות, המון הצעות למשכנתא חוץ בנקאית בשלל מסלולי משכנתאות, ריביות שונות ועמלות שונות, מומלץ בהחלט לקבל סיוע ממומחים למשכנתאות – יועץ משכנתא יכול לסייע לכם בסינון הצעות הרבות ולערוך השוואת משכנתאות מול כל חברות המשכנאות והבנקים השונים. בדומה ליועץ פיננסי.

מה יכול לסייע לי יועץ משכנתאות ביעוץ משכנתאות?

 • השוואת משכנתאות והלוואות משכנתא – יועץ משכנתאות ישווה עבורך את המשכנתאות השונות במספר פרמטרים – ריבית משכנתא, עלויות משכנתא, מסלולי משכנתא, טווח זמן המשכנתא, יעילות צוות המשכנתאות בבנק למשכנתא או בחברה חוץ בנקאית למשכנתא.
 • חיסכון בזמן – ניסית פעם לקבל הצעות למשכנתאות מהבנקים או מחברות חוץ בנקאיות? מדובר על תהליך מייגע ביותר שכולל עשרות שיחות טלפון עם פקידי הבנק או החברה, שליחת מסמכים ובלבלול מוח לא קטן. יועץ משכנאות ירכז את כל הנתונים אצלו ויעביר לכם רק את המשכנתא הרלבנטית – משכנתא מבנק או משכנתא חוץ בנקאית.
 • חיסכון בכסף – ייעוץ משכנתאות עולה כמה אלפי ש"ח אבל לטווח הארוך תוכל לחסוך עשרות אלפי ש"ח בזכות הניסיון והעצות שתקבל מיועץ משכנתא. יועצי משכנתאות טובים מכירים את כל "האותיות הקטנות" במשכנתאות ויכולים להוזיל לכם את העמלות ולהשיג לכם ריביות משכנתא נמוכות מאשר אילו אתם הייתם פונים לבנק ישירות.
 • השוואת ריביות משכנתאות חוץ בנקאיות – יעוץ משכנתאות יתן לכם תמונה מלאה על שוק המשכנתאות כך תוכלו לקבל ראיה רחבה על השוק, על גובה ריבית משכנתא ועל תנאים כללים במשכנתאות.

מדוע להיעזר ביועץ משכנתאות?

תהליך רכישת דירה או בניית בית מורכב מכמה שלבים הכוללים מציאת נכס לקניה, מו"מ לרכישת הנכס ומציאת מימון לקניית הנכס. ננסה להבין מה החשיבות של תהליך מציאת המימון ועד כמה הוא חשוב מבחינה פיננסית לאורך השנים. עולם הלוואות המשכנתא הוא עולם סבוך ומורכב שכן אנו נאלצים להתמודד עם מונחים הלקוחים מתחום הכללה כגון ריביות, מדד, היוון, החזר חודשי ועוד. לרובינו מונחים אילו אינם אומרים מאום אך חשיבותם בלקיחת משכנתא אדירה. בדיוק לשם כך בא לעזרתינו יועץ משכנתאות. תפקידו העיקרי הוא לסייע לנו להשיג את המשכנתא הטובה ביותר בתנאים הטובים ביותר וכמובן במחירים הטובים ביותר.

ברוב המקרים יועץ משכנתאות מבסס את יכולותיו על סמך ניסיון שרכש במהלך השנים, במקרים רבים הניסיון שלו נרכש בעקבות עבודתו בבנקים למשכנתאות. ייעוץ משכנתאות מתחשב בצרכים של כל לקוח ולקוח ולכן גם המשכנתא היא אישית.

תהליך יעוץ משכנתא כולל בתוכו כמה שלבים עיקריים, ראשית על יועץ המשכתנתא להבין מה היכולת הכספית של רוכש הנכס, מה גובה ההון העצמי שלו ומה יכול ההחזר שלו. כיום ניתן לקבל משכתנאות במגוון רחב של מסלולים כאשר לכל מסלול יש תנאים שונים בתכלית – צמוד מדד, מט"ח, שיקלי ועוד. יועץ משכתנאות טוב יידע כיצד לשלב בין המסלולים העיקריים של המשכנתא ויביא לחיסכון רב בתשלומים החודשיים.

ייעוץ משכתנא שניתן על ידי יועץ משכנתא רציני יכלול גם השוואת ריביות ותנאים במספר בנקים כך שבנוסף לחלוקת תמהיל הלוואת המשכנתא, הלקוח מקבל גם את הריביות הכי טובות נכון לזמן הבקשה. אין ספק שכיום, בייחוד לאור המורכבות הפינננסית ולטווח הארוך שהלוואת המשכנתא נלקחת חשוב מאוד לקבל ייעוץ משכנתאות מדוייק.

מעוניינים לקבל הצעות מיועצי משכנתאות?

הידעתם? איך כותבים? משכנתא או משכנתה? שתי הצורות מקובלות בשנים האחרונות, כמובן שהכוונה זהה, אין טעות כתיב. כמו קופסא/קופסה פיסקא/פיסקה סדנא/סדנה דוגמא/דוגמה. המילים הללו מקורן בשפה הארמית, ולכן אין טעות בכתיבת משכנתא או משכנתה. חיפוש במנוע החיפוש גוגל למילה משכנתא, יציע כ 660,000 תוצאות חיפוש. לעומת 60,200 למילה משכנתה. מכן נובע שכ 90% מקפידים לכתוב משכנתא, וה 10% הנותרים כותבים משכנתה.

אין האמור לעיל מהווה ייעוץ כל שהו, המלצה כל שהיא אלא רק מידע. מומלץ להיוועץ עם יועצים מורשים טרם לקיחת משכנתא.