מחפש קרן השתלמות טובה המתאימה לצרכיך?

מעוניין להשוות בין קרנות השתלמות ולבחור את הטובה ביותר?

 אנחנו יכולים לסייע לך!

מידע על השתלמות נט משרד האוצר גמל נט

השתלמות נט גמל נט (Gemelnet) הינה מערכת להשוואת קרנות השתלמות משרד האוצר וקופות גמל באתר משרד האוצר. גמל-נט (gemelnet) מציגה נתונים על קופות הגמל וקרנות השתלמות. קרנות ההשתלמות במערכת גמל נט מופיעות באותה קטגוריה של קופות הגמל, ניתן גם לחפש קרנות פנסיה בפנסיה נט.

בכתבה זו נסקור את גמל נט השתלמות gemelnet השוואת קרנות השתלמות משרד האוצר. באמצעות מערכת גמל נט השתלמות תוכלו לבצע השוואה קרנות השתלמות. ניתן לקבל מידע מפורט אודות התשואות של קרנות ההשתלמות, השוואה של קרנות השתלמות שונות ולהשוות את התשואות שהשיגו קרנות השתלמות אל מול מדדי שוק שונים לטווחי זמן שונים. מערכת גמל נט השתלמות מאפשרת לערוך השוואה קרנת השתלמות לטווח זמן העולה על שנה.

השוואה קרנות השתלמות ובדיקתם הינה צעד חשוב שכל חוסך שיש ברשותו קרן השלמות או כל מוצר פנסיוני אחר חייב לבצע. כאשר מבצעים השוואת קרנות השתלמות משרד האוצר באמצעות גמלנט השתלמות gemelnet, אנו בודקי פרמטרים שונים. שני הפרמטרים העיקריים אותם יש לבחון הם התשואה של קרן ההשתלמות ורמת הסיכון שבה הושגה התשואה. פרמטרים חשובים נוספים אותם כדאי לבדוק באמצעות גמלנט השתלמות הם: דמי הניהול של קרן ההשתלמות, רמת השירות שנקבל במקרה הצורך, היציבות וחוסנו של הגוף שמנהל את קרן ההשתלמות. אילו הם פרמטרים שנשתמש בהם למעשה בכל השקעה במצר פיננסי או פנסיוני אשר ברשותינו. זכרו, כי העברת קרן השתלמות לקרן בעלת תשואות גבוהות לאורך זמן תביא לרווח משמעותי על פני תקופת זמן ארוכה. כנסו למערכת גמל נט השתלמות gemelnet וערכו השוואה.

במידה והינך מאוכזב מהביצועים והניהול של קרן השתלמות שברשותך, ניתן להעביר כספים מקרן השתלמות אחת לאחרת בקלות ובפשטות. ניתן לבצע העברת קרן השלמות בכל עת תוך שמירה על הוותק והזכיות שנצברו בקרן הקודמת. ניתן להעביר את הכספים שצברתם בקרן ההשתלמות שלכם לכל קרן השתלמות אחרת, בין אם באותה חברה או בחברה אחרת. המעבר בין קרנות השלמות אינו כרוך בתשלום מצידכם. זכרו, כל זכויותיכם כעמיתים נשמרות בעת המעבר: הוותק, הנזילות והפטור והמס. מומלץ מאוד לבצע השוואה קרנות השתלמות באמצעות גמלנט השתלמות (gemelnet) ולהעביר את כספיכם לקרן ההשתלמות המשתלמת ביותר. העברת קרן השתלמות לקרן בעלת תשואות גבוהות לאורך זמן תביא לרווח משמעותי על פני תקופת זמן ארוכה. לחצו על הכפתור הירוק וקבלו 3 הצעות חינם לניהול קרן ההשתלמות שברשותכם.

השוואת קרנות השתלמות משרד האוצר – באמצעות מערכת גמלנט השתלמות gemelnet השוואת קרנות השתלמות משרד האוצר ניתן להפיק תרשימים וטבלאות לצורך מדידה והשוואת התשואות של קרנות השתלמות שונות. מערכת גמלנט השתלמות מאפשרת ביצועה השוואה בין מספר קרנות השתלמות. כמו כן, נין לבצע השוואה קרנות השתלמות בין מספר חברות מנהלות. בנוסף, מערכת גמל נט מאפשרת לנו לבצע השוואה של תשואות קרנות השתלמת אל מול מדדי שוק שונים.

אילו דו"חות ניתן להפיק ע"י מערכת גמל נט השתלמות gemelnet לצורך ביצוע השוואה קרנות השתלמת?

  1. תרשים ובו מקבלים תשואה מצטברת של קרן השתלמות מסוימת בהשוואה לקרן השתלמות אחרת.
  2. טבלה המפרטת את התשואה המצטברת של קרנות השתלמות שנבחרו בהתאם לפרמטרים של יתרת נכסים, דמי ניהול, תשואות נומינליות, אופן חלוקת נכסים, הפקדות, משיכות וצבירה נטו.
  3. תרשים ובו תשואה מצטברת של קרן השתלמות שנבחרה בהשוואה למדדים כגון מדדי מניות ומדדי אג"ח.ניתן לעשות את ההשוואה במערת גמלנט השתלמות gemelnet למרווחי זמן שונים.
  4. טבלה המפרטת את התשואה המצטברת בהשוואה למדדים נבחרים במהלך תקופה נתונה.
  5. השוואת קרנות השתלמות משרד האוצר

דו"חות אלו של גמל נט השתלמות gemelnet השוואת קרנות השתלמות משרד האוצר יאפשרו לנו לבצע השוואה קרנות השתלמות בצורה הטובה ביותר.

מאוכזבים מקרן ההשתלמות שלכם? מעוניינים בקרן השתלמות עם ביצועים טובים יותר? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל 3 הצעות אטרקטיביות חינם לניהול קרן ההשתלמות וכל מוצר פנסיוני אחר שברשותכם. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא לעשות השוואת קרנות השתלמות משרד האוצר ולבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.