מעוניין לערוך השוואת מוצרים פנסיונים?

מעוניין לקבל סיוע ממומחים פנסיונים?

i פנסיה הינו אתר מוביל בישראל למידע בתחום קופות הגמל, קרנות השתלמות ותכנון פנסיוני. באמצעותינו תוכלו לקבל תכנון פנסיוני מקיף, מקצועי ובחינה כללית של תיק החיסכון הפנסיוני שלך.

מערכות גמל נט, השתלמות נט ופנסיה נט

גמל נט Gemelnet הינה מערכת להשוואת מוצרים פנסיונים באתר משרד האוצר. מערכת גמל נט gemelnet מציגה נתונים אודות קופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה. באמצעות מערכת גמלנט ניתן לבצע השוואת קופות גמל, השוואת קרנות השתלמות והשוואת קרנות פנסיה. מערכת גמלנט gemelnet היא כלי חשוב מאוד שמאפשר לנו להתמודד עם הבחירה בין מוצרים פנסיונים שונים ולקחת אחריות על כספינו ועל כספי הפנסיה שלנו.

מערכת גמל נט מחולקת לגמל נט gemelnet מחולקת ל-3 תת מחלקות:

  • גמל נט קופות גמל – מערכת מידע באתר משרד האוצר המציגה נתונים אודות קופות גמל. מערכת גמלנט gemelnet קופות גמל מאפשרת לבצע השוואת קופות גמל. ניתו לבצע השוואה בין קופות גמל שונות וכן לבצע השוואת קופות גמל למדדי שוק רלוונטים. מערכת גמל נט gemelnet קופות גמל מאפשרת לנו להתמודד עם בחירת קופת גמל.
  • גמל נט השתלמות – זוהי אותה מערכת של גמל נט gemel net קופות גמל. באמצעות מערכת גמל נט השתלמות ניתן לבצע השוואת קרנות השתלמות. ניתן לקבל מידע מפורט אודות קרנות ההשתלמות וכן ביצוע השוואה בין קרנות השתלמות שונות וכן השוואת קרנות השתלמות אל מול מדדי שוק שונים. מערכת גמל נט השתלמות מאפשרת לנו להתמודד עם בחירת קרן השתלמות.
  • פנסיה נט pensianet – מערכת של משרד האוצר להשוואת קרנות פנסיה. באמצעות מערכת פנסיה נט pensianet ניתן לבצע השוואת קרנות פנסיה שונות על פי פרמטרים שונים. כמו כן מאפשרת לנו המערכת לבצע השוואת קרנות פנסיה אל מול מדדי שוק רלוונטיים. מערכת פנסיה נט / פנסיהנט מאפשרת לנו להתמודד עם בחירת קרן פנסיה.

בעבר, ההחלטה באיזו קופת גמל, קרן השתלמות או קרן פנסיה להפקיד את כספינו היתה בידי המעביד. כיום, ההחלטה באיזה מוצר פנסיוני להשקיע היא בידו של העובד. כל עובד צריך להחליט על קופת הגמל, קרן השתלמות או קרן פנסיה שהוא מעדיף. בנוסף, במידה והעובד אינו מרוצה מהביצועים של הקרן או הקופה שלו, הוא יכול להעביר את כספו למוצר טוב יותר. בטרם מבצעים העברת קופת גמל, קרן השתלמות או קרן פנסיה, רצוי לבצע השוואה. מערכת גמלנט gemelnet ופנסיהנט pensianet מאפשרות לנו לבצע השוואת קופות גמל, השוואת קרנות השתלמות והשוואת קרנות פנסיה בצורה הטובה יותר.

מערכות גמלנט gemelnet ופנסיהנט pensianet מאפשרות לבצע השוואת קופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה שונות ולבדוק את הביצועים שלהם לאורך זמן, לבדוק את דמי הניהול וכן מגוון נתונים נוספים המסייעים לבצע הערכה לאיכות המוצר הפנסיוני שברשותנו. גמל נט gemelnet ופנסיה נט pensiant מאפשרות לנו להציב את הנתונים בגרף או בטבלה ואף ניתן לייצא את הנתונים לקובץ אקסל בלחיצת כפתור פשוטה. מערכות גמלנט gemelnet ופנסיהנט pensianet מאפשרות לנו להשוות את המוצרים הפנסיונים שלנו למדדי שוק נבחרים. גמל נט gemelnet ופנסיה נט pensianet הינם מערכות מאוד ידידותית למשתמש וכוללת הסברים מפורטים לתפעולם כך שכל אחד יכול לעשות בה שימוש לצורך השוואת קופות גמל, השוואת קרנות השתלמות והשוואת קרנות פנסיה.

במידה והינך מאוכזב מהביצועים של קופת הגמל, קרן ההשתלמות או קרן הפנסיה שלך, הינך יכול להעביר את כספיך למוצר פנסיוני אחר באותה קבוצה. ניתן לבצע העברת קרן השלמות, העברת קופת גמל או העברת קרן פנסיה בכל עת תוך שמירה על הזכיות שנצברו בקרן או הקופה הקודמת. המעבר אינו כרוך בתשלום מצידכם. מומלץ מאוד לבצע השוואת מוצרים פנסיונים באמצעות גמלנט gemelnet ופנסיהנט pensianet ולהעביר את כספיכם למוצר הטוב ביותר. העברת קרן השתלמות, קופת גמל או קרן פנסיה לקרן בעלת תשואות גבוהות לאורך זמן תביא לרווח משמעותי על פני תקופת זמן ארוכה ובכך תגדיל את הפנסיה שלכם.

מעוניינים לעשות סדר בחסכון הפנסיוני שלכם? רוצים לדאוג לעתידכם הכלכלי כבר היום? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל 3 הצעות חינם לניהול המוצרים הפנסיונים שברשותכם ואף לתאם פגישה חינם עם גורם מקצועי בתחום.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.