דף הבית » בית ההשקעות אלטשולר שחם

מעוניין לקבל מידע על בית השקעות אלטשולר שחם?

בית ההשקעות אלטשולר שחם נוסד בשנת 1990 על ידי גלעד אלטשולר וקלמן שחם. לימים החליף את קלמן בניהול החברה בנו, רון שחם וכעת הוא מנכ"ל משותף יחד עם גלעד אלטשולר.

כיום עובדים בבית השקעות כ- 200 עובדים בששת המחלקות המקצועיות המחולקות לפי המוצרים הבאים: תיקי השקעות, גמל והשתלמות, פנסיה, קרנות נאמנות ,פתרונות מימון לעסקים ולאחרונה נוספה גם חטיבת הביטוח וחיסכון. ההיקף הכולל של הכספים אותו הם מנהלים עומד על כ- 66 מיליארד ש"ח (2015).

ניהול התיקים באלטשולר ניתן לאלפי לקוחות בניהם גופים מוסדיים, חברות ואנשים פרטיים. לפי פילוספיית ההשקעה של אלטשולר שחם, הלקוח הוא במרכז והוא זה שיבחר את מסלול ההשקעה שמתאים לו. העקרונות שמנחים את אלטשולר שחם בניהול תיקים הם: השקעה לטווח ארוך הכוללת מינימום פעולות קניה ומכירה, הקצאת צוות קבוע ואיכותי לאורך זמן, פיזור נכסים בחו"ל והתמקדות ביכולת נזילות גבוהה של התיק.

בתחום הגמל וההשתלמות בית ההשקעות אלטשולר מנהל את קרנות ההשתלמות וקופות גמל באופן אחראי ליצירת תשואה גבוהה תוך צמצום הסיכונים הכרוכים. ההשקעות נעשות בחברות בחו"ל אשר דירוג האשראי שלהן גבוה מזה שבישראל ובעלות תזרים מזומנים חזק ויציב. השקעה זו מאפשרת נזילות גבוהה מאחר ומחזורי המסחר בחו"ל גבוהים מאלו שבישראל. לצורך הגנה מפני תנודות חזקות מדי והשגת תשואה נוספת משקיעים גם באג"ח מדינה בישראל.

אלטשולר שחם מציעה ללקוחותיה גם ניהול קרנות פנסיה. שתי הקרנות אותן היא מציעה יכולות להיות קרן פנסיה מקיפה הכוללת את המסלולים הבאים: כללי, עתיר חיסכון, עתיר נכות ושארים, עתיר נכות ושארים לגיל 60 ומסלול עתיר נכות. בנוסף קיימת אפשרות להפריש לפנסיה כללית המקנה קצבת זקנה בלבד ללא ביטוח למקרה נכות ו/או קצבה לשארים.

בתחום ניהול קרנות ההשתלמות מציעה אלטשולר שחם אפיקי השקעה מגוונים, החל מקרנות המתמחות באג"ח בארץ ובחו"ל דרך השקעה במניות וכלה בהשקעות ממונפות. ראוי להדגיש כי השוואה בין קרנות נאמנות תעשה על פי אפיק השקעה ורמות סיכון דומות. מידע נוסף על השקעה במניות בבורסה.

שירות נוסף של בית ההשקעות אלטשולר שחם הוא ייעוץ כלכלי ומימוני עבור חברות אשר מעוניינות לקבל אשראי בנקאי ו/או חוץ בנקאי עובר פרויקטים גדולים וכן בכדי לשפר את מצב נזילות החברה תוך כדי ניצול הנכסים העומדים לרשותם.

סגור לתגובות.