להצטרפות ולהשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

מידע על פסגות בית השקעות

בית השקעות פסגות גמל ★ פסגות קרנות השתלמות ★ פסגות בית השקעות ★ קופות גמל פסגות ★ קופות גמל פסגות

פסגות בית השקעות (Psagot) הינו בית ההשקעות הגדול בישראל. פסגות בית השקעות מנהל נכסים בהיקף של כ-188 מיליארד שקלים (נכון לשנת 2016) במגוון רחב של אפיקי השקעה. קרן השתלמות פסגות בית ההשקעות היה בשליטת קרן יורק, קרן השקעות פרטית מהגדולות בארה"ב וכעת נמצאה בשליטת קרן APAX Partners.

פסגות השקעות הוקם בשנת 1963 עם הקמת חברת ניהול התיקים אופק ניירות ערך ע"י בנק לאומי. בשנת 1989 מקים בנק לאומי את חברת קרנות הנאמנות פסגות. בשנת. 1998 מוקמת פסגות גמל שמנהלת את קופות גמל פסגות קופות גמל ופסגות קרנות השתלמות. בשנת 2003 שתי החברות מאוחדות ונקראות פסגות אופק. לאחר רכישת פסגות אופק ע"י קרן יורק ב- 2006, משנה פסגות אופק את שמה לפסגות בית השקעות (Psagot). בהמשך רוכש פסגות השקעות באמצעות קופות גמל פסגות קופות גמל (פסגות גמל) את גדיש קופת גמל מבנק הפועלים וכן את פריזמה קופות גמל ופריזמה קרנות השתלמות מפריזמה בית השקעות.
ב2010 רוכשת פסגות את קרן הפנסיה ה.ע.ל ובשנת 2013 רוכשת את חברות מיטב תעודות סל, וכן את פעילות אגף ביטוח חיים של חברת הביטוח שירביט.

פסגות בית השקעות (Psagot) מנהל מגוון רחב של מוצרים: קרנות נאמנות, תעודות סל, פסגות גמל, פסגות קופות גמל, פסגות השתלמות, קרנות פנסיה וניהול תיקים בארץ ובחו"ל.פסגות גדיש

קופות הגמל וקרנות ההשתלמות של פסגות מנוהלות תחת פסגות קופות גמל (פסגות גמל). פסגות קופות גמל (פסגות גמל) הוקמה בשנת 1998. פסגות קופות גמל (פסגות גמל) מנהלת נכסים בהיקף של כ-47 מיליארד שקל במגוון רחב של קופות גמל, פסגות השתלמות קרן השתלמות פסגות וקופות מרכזיות לפיצויים. פסגות גמל היא החברה הגדולה בישראל לניהול קופות גמל. לפסגות גמל מוניטין של מצוינות בניהול כספי עמיתים. בית השקעות פסגות קופות גמל (פסגות גמל) מציעה מגוון פתרונות לחיסכון פנסיוני. פסגות השקעות פסגות קופות גמל מנהלת קופות גמל במגוון מסלולים ברמות סיכון שונות כך שכל עמית יכול לבחור את המסלול שהכי מתאים עבורו ולשנותו בכל עת. פסגות קופות גמל מקפידה על מצוינות בניהול השקעות ומעניקה לעמיתיה את הבטחון הדרוש כאשר חוסכים לטווח הארוך. סוגי קופות הגמל המנוהלות בקופות גמל פסגות קופות גמל (פסגות גמל): קופת גמל פסגות קופות גמל לתגמולים ולפיצויים, פסגות קרנות פנסיה, פסגות קופות פיצויים ופסגות קרנות השתלמות

תחת ניהולה של בית השקעות פסגות גמל פועלת פסגות גדיש קופת גמל (Gadish Gemel). פסגות גדיש קופת גמל הינה קופת הגמל הגדולה בישראל ומותג ידועה מזה מספר רב של שנים.פסגות גדיש קופת גמל נרכשה מבנק הפועלים. באפריל 2009 רכשה פסגות גמל את קופת הגמל שנוהלו ע"י פריזמה קופות גמל והפכה לחברת ניהול קופות גמל הגדולה בישראל – פסגות גמל (Psagot Gemel).

תחת המטריה של פסגות גמל (Psagot Gemel), פועלת פסגות השתלמות המציעה מגוון רחב של קרנות השתלמות. פסגות השתלמות מציעה מבחר קרנות השתלמות. פסגות השתלמות מציעה קרנות השתלמות לשכירים ועצמאיים במגוון מסלולים וברמות סיכון שונות. קרנות השתלמות פסגות השתלמות מאפשרת לעמיתים לבחור את המסלול המתאים לו ביותר. את המסלולים של פסגות השתלמות ניתן לשנות בכל עת.קרן השתלמות פסגות ניהול תיקי השקעות.

בנוסף לפסגות קופות גמל ופסגות השתלמות, מציעה פסגות גמל (Psagot Gemel) את פסגות קרנות פנסיה. במסגרת שיתוף הפעולה שנחתם בין פסגות גמל, איילון חברה לביטוח בע"מ וספרינג ניהול קרן פנסיה בע"מ, מעניקה פסגות גמל את שירות ניהול שוטף של תיק ההשקעות של מסלול הפנסיה "פסגות איילון".

פסגות בית השקעות (Psagot.co.il) מעסיק צוות גדול לתחום המחקר וההשקעות המונה כ-80 מנהלי השקעות, אנליסטים ואנשי מסחר. צוות המחקר וההשקעות בפסגות השקעות נחשב לאיכותי מאוד ולאחד הגדולים מבין בתי ההשקעות בישראל. צוות העובדים בפסגות השקעות נחשב למיומן ומסור והינו חלק מהמוניטין הרב של פסגות.

מאמר מידע על פסגות בית השקעות

להצטרפות ולהשוואת בתי השקעות, קופות גמל וקרנות השתלמות מלא הטופס

מעוניינים לקבל הצעות מבתי השקעות נוספים לניהול המוצרים הפנסיונים שברשותכם? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות אטרקטיביות חינם לניהול כל מוצר פנסיוני שברשותכם. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא ולבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.