ילין לפידות בית השקעותחדשותראשי

בית ההשקעות ילין לפידות הוקם בשנת 2004 על ידי רו"ח דב ילין ורו"ח יאיר לפידות. דב הגיע מחברת דש, שם שישמש כמנהל בכיר בחברת ניירות הערך וההשקעות. לפידות הגיע כמנכ"ל חברת ייעוץ מקבוצת בנק לאומי.

לשניהם ניסיון עשיר של קרוב ל 30 שנה וידע רב בכל הקשור לשוק ההון הישראלי, ניתוח ניירות ערך וניהול השקעות.ילין לפידות - בית השקעות המחלקה הכלכלית בילין מבצעת ניתוח מעמיק ומקיף על כל אג"ח ומניה ונפגשת עם בכירי מנהלי החברות תוך סקירה של התנאים הכלכליים בארץ ובעולם.

ילין לפידות מתמקדים בארבע קטגוריות מוצרים בלבד: ניהול תיקי השקעות, קופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות נאמנות וסך כל ניהול נכסיה עומד כיום (2016) על 18 מיליארד ש"ח.

ניהול התיקים בילין מתבצע בפיקוח ותחת בחינה קרובה של רו"ח דב ילין ורו"ח יאיר לפידות תיקי ההשקעות מנוהלים על פי תפיסת הסיכון של הלקוח תוך כדי השגת תשואה מקסימלית.

קופות הגמל של ילין מנוהלות על ידי צוות מיומן של מנהלי השקעות המציעים 5 מסלולי השקעה בקופות גמל השונות וכן ניהול של קופה מרכזית לפיצויים. חמשת המסלולים כוללים מדרג של רמות סיכון בהתאם לגישת הלקוח: אגח מדינה(ללא מניות), אג"ח, מנייתי, כללי, וכללי ב' (אגרסיבית יותר מכללי)

קרנות ההשתלמות, אותן ניתן לפדות לאחר 3-6 שנים כוללות ארבע מסלולים: אגח מדינה(ללא מניות), אג"ח, כללי וכללי ב' (אגרסיבית יותר מכללי).

ילין מנהלים כ- 40 קרנות נאמנות שונות בעלות רמות סיכון ואפיוני השקעה מגוונים. הקרנות מתמחות במט"ח, מניות, אג"ח, שווקים בחו"ל וכן קרנות שהמשלבות כמה אפיקי השקעה.

ראוי לציין כי בית ההשקעות הקיים כ 12 שנים, הצליח להשיג מעמד חזק מבין בתי ההשקעות המובלים בשוק ההון הישראלי יחד עם תשואות נאות לאורך זמן וגיוסי שיא בכל שנה ושנה.

סגור לתגובות.